برند ایمپلنت فرانسوی

برند ایمپلنت فرانسوی

کاشت ایمپلنت یکی از محبوب‌ترین روش جایگزینی دندان‌های از دست رفته می‌باشد و در دنیا امروز طرفدارای بسیاری دارد. این درمان که با قرار دادن ایمپلنت در استخوان فک انجام می‌شود، ایمپلنت دندان، به دلیل ماندکاری بالا، جایگزین عالی برای دندان‌های اصلی خواهد بود.

پرکاربردترین برندهای درمان ایمپلنت دندان عموما برندهای سوئیسی، آلمانی، آمریکایی، فرانسوی و کره‌ای هستند. این برندها با تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد با کیفیت بالا، ایمپلنت‌هایی ارائه می‌دهند که به بیماران کمک می‌کند دندان‌های طبیعی خود را از دست رفته جایگزین کنند و بازگشت به لبخندی زیبا و اعتماد به نفس را تجربه کنند.

در دوران اخیر، ایمپلنت‌های ساخت کشور فرانسه به دلیل کیفیت بالا و سازگاری عالی، جایگاه ویژه‌ای در حوزه دندان‌پزشکی پیدا کرده‌اند. این ایمپلنت‌ها با ویژگی‌ها و مزایا ویژه خود، توانسته‌اند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. به همین دلیل، در این مقاله، به معرفی بهترین برند ایمپلنت فرانسوی که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد، خواهیم پرداخت.

برند ایمپلنت فرانسوی چیست؟

یکی از برترین و محبوبترین برندهای ایمپلنت دندان در جهان، ایمپلنت‌های ساخت فرانسه هستند. فرانسه با فناوری‌های بهداشتی پیشرفته‌ای که دارد، از جمله پیشتازان جهان در زمینه تولید ایمپلنت است.

تولید ایمپلنت، به تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته برای فرآیند بهینه و صحیح مواد اولیه نیاز دارد. کشور فرانسه در زمینه فناوری‌های بهداشتی جهانی معتبر است و توانایی برتری دارد. این ایمپلنت‌ها از مواد اولیه باکیفیت و آلیاژهای زیست‌سازگار مانند تیتانیوم ساخته می‌شوند که باعث ماندگاری و پایداری آن‌ها می‌شود. همچنین از فناوری‌ها و تکنیک‌های پیشرفته‌ای برای تولید این ایمپلنت‌ها استفاده می‌شود که باعث سرعت بیشتر التیام و ترمیم با استخوان می‌شود.

برندهای ایمپلنت فرانسوی معمولاً از کیفیت بالا و سازگاری عالی با بدن و اتصال قوی با استخوان فک برخوردارند و به همین دلیل در بازار جهانی سهم بزرگی دارند و نصب و جایگزینی فیکسچر ایمپلنت‌های فرانسوی نیز به سادگی و با کمترین آسیب به بافت‌های اطراف قابل کاشت است. اما ایمپلنت‌های فرانسوی در مقایسه با سایر کشورها مانند آمریکا، کره و سوئیس، کمتر شناخته شده‌اند و دارای اعتبار و شهرت کمتری هستند.

البته قیمت ایمپلنت‌های فرانسوی بیشتر از برندهای آسیایی است، اما با توجه به کیفیت و عمر طولانی برند ایمپلنت فرانسوی، سرمایه گذاری در آنها ارزشمند است و خدمات پس از فروش و پشتیبانی بلندمدتی ارائه می‌دهند و از همه مهم‌تر،ایمپلنت‌های دیجیتال دندان فرانسوی به عنوان یکی از بهترین برندها در جهان شناخته می‌شوند. 

انواع برند ایمپلنت‌های فرانسوی

محبوبیت کاشت ایمپلنت باعث شده است تا شرکت‌های متعددی با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف، باکیفیت‌های متفاوت و هزینه‌های متنوع، در زمینه تولید ایمپلنت دندان فعالیت کنند تا برندهای متفاوتی از کشورهای مختلف تولید شود، که یکی از این کشورها فرانسه است. فرانسه یکی از کشورهای صنعتی اروپا است که در زمینه ایمپلنت سازی نیز فعالیت دارد و برندهای ایمپلنت منحصر به فردی دارد، این تنوع و تفاوت، انتخاب بین برندها را برای مصرف‌کنندگان دشوار می‌کند.

در ادامه به معرفی برندهای با کیفیت ایمپلنت فرانسوی می‌پردازیم؛

 

برند ایمپلنت فرانسوی IDI:

 

برند ایمپلنت فرانسوی IDI:

ایمپلنت آیدی‌ای یا IDI نام یک برند فرانسوی است و از سال 1987، در زمینه تولید ایمپلنت‌ها فعالیت می‌کند و دفتر مرکزی آن در مونتروی قرار دارد. امروزه این برند با بیش از 37 سال سابقه و تجربه در زمینه تولید ایمپلنت‌های دندانی، محصولات خود را در بیش از 15 کشور توزیع کرده است.

ایمپلنت‌های برند IDI به دلیل کیفیت بالا و سازگاری عالی، از محبوب‌ترین برندهای ایمپلنت فرانسوی در بازار ایران به‌شمار می‌آیند. این برند فرانسوی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و همکاری با آزمایشگاه‌ها و دندان‌پزشکان متخصص، برتری محصولات خود را به اثبات رسانده است.

ایمپلنت IDI به بخش تحقیق و توسعه اهمیت زیادی می‌دهد و به همین دلیل کیفیت محصولات این برند همواره در حال افزایش است و بیش از 12 ایمپلنت متفاوت برای شرایط استخوانی مختلف دارد که می‌تواند تمام طیف و نیاز‌های جراحی را فراهم کند.

قیمت ایمپلنت فرانسوی IDI

قیمت ایمپلنت IDI در بازار میانگین بین 10,000,000 تا 18,000,000 تومان متغیر است، اما باید به این نکته توجه داشت که این مقدار بستگی به عوامل مختلفی دارد. به عنوان مثال، هزینه‌ی دستمزد متخصص ایمپلنت، نوع روکش و فیکسچر IDI، تعداد ایمپلنت‌ها و نیاز به درمان‌های جانبی مانند پیوند استخوان و سینوس لیفت می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

انواع ایمپلنت فرانسوی IDI

با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب ایمپلنت‌های IDI فرانسوی، می‌توان اظهار نمود که این برند ارزش خرید دارد و محصولات آن با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته تولید شده‌اند. در زیر نمونه‌هایی از مدل‌های برجسته این شرکت فرانسوی را بیان کرده‌ایم.

 • idi all
 • idi all s
 • id bio
 • id SLIM
 • id ID3
 • idi Cam M
 • id Cam S
 • id Cam ST
 • id MAX

برند ایمپلنت فرانسوی TBR

 

برند ایمپلنت فرانسوی TBR

یکی از برندهای معتبر ایمپلنت در کشور فرانسه، TBR است که از سال 1987 در این حوزه فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تولوز قرار دارد و از ایمپلنت‌های باکیفیت بالا شناخته می‌شود. TBR به عنوان یکی از پیشتازان فناوری در زمینه ایمپلنت، محصولاتی باکیفیت و مناسب کاشت ایمپلنت فوری ارائه می‌دهد.

این شرکت تاکنون بیش از 17 نوع ایمپلنت دندان برای شرایط و سطوح مختلف ایمپلنت، تولید کرده است. محصولات این شرکت اکنون در بیش از 53 کشور جهان توزیع می‌شود و در زمینه ایمپلنت دندان شناخته شده است. ایمپلنت‌های تولید شده توسط این شرکت از سال 2000 تاکنون استفاده شده‌اند و با موفقیت حدود 98% مورد قبول بیماران قرار گرفته‌اند.

برند ایمپلنت فرانسوی TBR محصولات متنوعی دارد که تنوع آنها به بیماران امکان می‌دهد تا انتخاب‌های مناسبی برای خود داشته باشند. تنوع محصولات اهمیت بسیاری دارد زیرا شرایط درمانی افراد متفاوت است و نیاز به راهکارهای متنوعی دارند. TBR سه مدل ایمپلنت مخصوص استخوان فک را تولید می‌کند که می‌تواند به درمان بیماران کمک کند.

انواع ایمپلنت فرانسوی TBR

 • Baby
 • Z1
 • BL

یکی از محصولات برجسته این شرکت، ایمپلنت Z1 است که از ترکیب دو عنصر مختلف، یعنی زیرکونیا و تیتانیوم، تشکیل شده است.

کمپانی برند TBR:

 

Since 1987, TBR has been committed to excellence by providing versatile dental technologies, including our flagship product, the Z1, a Tissue Level implant with a Zirconia collar

Based in Toulouse (France), at the heart of aerospace technology, we are constantly seeking innovation with a pioneering spirit

Our patents, quality certifications and partnerships with scientific institutions attest to our leadership

TBR implant systems are manufactured in France in our state-of-the-art factory to a tolerance of 5 microns

Available in 53 countries, our solutions embody our vision of becoming a global benchmark in dentistry, with high standards for

patient well-being and quality of service to satisfy our community of users

 

 

از سال 1987، TBR با ارائه فن‌آوری‌های دندانپزشکی همه‌کاره، از جمله محصول شاخص ما، Z1، ایمپلنت Tissue Level با یقه زیرکونیا، متعهد به تعالی بوده است.

مستقر در تولوز (فرانسه)، در قلب فناوری هوافضا، ما دائماً به دنبال نوآوری با روحیه پیشرو هستیم.

ثبت اختراعات، گواهینامه‌های کیفیت و مشارکت با مؤسسات علمی، رهبری ما را تأیید می‌کند.

سیستم‌های ایمپلنت TBR در فرانسه در کارخانه پیشرفته ما با تحمل 5 میکرون تولید می‌شوند.

راه حل‌های ما که در 53 کشور موجود است، چشم انداز ما برای تبدیل شدن به یک معیار جهانی در دندانپزشکی را با استانداردهای بالا برای رفاه بیمار و کیفیت خدمات برای رضایت جامعه کاربران ما تجسم می‌بخشد.

 

 

برند ایمپلنت فرانسوی TEKKA

 

برند ایمپلنت فرانسوی TEKKA

TEKKA، یکی از معروف‌ترین برندهای ایمپلنت در جهان، در سال 2004 در فرانسه تأسیس شد. این برند فرانسوی، یکی از برندهای پرکاربرد جهان است که ایمپلنت‌های متنوعی برای استخوان و بافت ارائه می‌دهد و امکان کاشت فوری برای بیماران را فراهم می‌کند. با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تولید ایمپلنت‌های باکیفیت، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده ایمپلنت‌ها در بازار پزشکی جهانی شناخته شده است.

این برند با ارائه تنوع در اشکال و اندازه‌های ایمپلنت‌های خود، به بیماران امکان انتخاب گزینه‌های متنوعی را می‌دهد. برند Tekka با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد باکیفیت، به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که محصولات آنها از جنبه‌های کارکردی و استحکام، بسیار عالی و مطمئن هستند.

 

یرند ایمپلنت فرانسوی Euroteknika

 

برند ایمپلنت فرانسوی Euroteknika

Euroteknika یک شرکت در زمینه ایمپلنت‌های دندانی است که در سال 1980 در کشور فرانسه تأسیس شد. شعبه اختصاصی این شرکت نیز در سال 1982 فعالیت خود را آغاز کرد و دفتر مرکزی آن در شهر زیبای سالانش واقع شده است.

کمپانی Euroteknika، با بیش از 27 مدل ایمپلنت متنوع، یکی از پیشروهای صنعت داندنپزشکی است. این شرکت در سال 2016 به نام Lyra تغییر نام داد. اما محصولاتش همچنان با نام Euroteknika یا etk شناخته می‌شوند. ایمپلنت‌های شرکت Euroteknika، به دلیل کیفیت بالا و کارایی منحصر به فرد خود به عنوان یکی از معتبرترین برندهای ایمپلنت در بازار شناخته می‌شود و در حال حاضر به بیش از 30 کشور جهان صادر می‌شوند.

این شرکت از تکنولوژی مدرن برای تولید ایمپلنت استفاده می‌کند که سه عملکرد اصلی کاشت یعنی قالب گیری، پروتز موقت و بهبودی را راحت‌تر می‌کند. همچنین برند Euroteknika، با کاهش تعداد مراحل درمان، زمان و نقاهت کوتاه‌تری به بیماران ارائه می‌دهد.

 

 برند ایمپلنت فرانسوی Axiom

 

 برند ایمپلنت فرانسوی Axiom

Anthogyr یکی از برندهای ایمپلنت فرانسوی است که فعالیت خود را از سال 1947 آغاز کرده است. این برند با بیش از 70 سال سابقه در زمینه تولید ابزار لوازم دندان‌پزشکی و حدود 4 دهه تجربه در تولید انواع ایمپلنت دندان، به یکی از معتبرترین شرکت‌ها در این حوزه تبدیل شده است. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و استانداردهای بالا، برند ایمپلنت‌های Anthogyr به عنوان یک گزینه معتبر و با کیفیت برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته شناخته می‌شوند.

ایمپلنت برند Axiom، با کیفیت برتر و درصد موفقیت بالا، در صدر جدول برترین ایمپلنت‌های فرانسوی قرار دارد. این برند به دلیل تعهد به کیفیت بالا و توانایی اطمینان از راحتی بیماران، به عنوان یکی از پیشروهای این صنعت شناخته می‌شود.

 

 ایمپلنت برند Axiom

 

1980 – 1990، یک پیشرفت خیره کننده

با ورود کلود آنتوئین در سال 1979 و ساختن اولین ایمپلنت‌های دندانی او، که چند سال بعد به بازار عرضه شد، نقطه عطفی بزرگ برای Anthogyr بود.

 

 ایمپلنت برند Axiom

 

اریک ژنو در سال 2008 مدیر کل و در سال 2010 رئیس جمهور شد.

او راه اندازی Axiom® را در سال 2009 امضا کرد، یک سیستم ایمپلنت با کارایی بالا در قلب استراتژی ایمپلنتولوژی Anthogyr و با گسترش بین المللی نام تجاری همراه با بسیاری از شرکت‌های تابعه در اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا همراه شد

 

 

 برند ایمپلنت فرانسوی Axiom

 

با گذشت 15 سال از حضور در این دنیای پزشکی، Anthogyr تصمیم می‌گیرد با گروه Straumann قراردادی بی‌سابقه امضا کند تا در بازار چین رشد خود را به سرعت ببخشد و به اوج برساند.

 

برند ایمپلنت فرانسوی MIB

در سال 1999، شرکت ایمپلنت فرانسوی MIB آغاز به فعالیت نمود و هدف اصلی خود را در تولید ایمپلنت‌های باکیفیت و قیمت مناسب برای منطقه خاورمیانه قرار داد. ایمپلنت MIB به عنوان یکی از برترین و محبوبترین ایمپلنت‌های اروپایی شناخته می‌شود و در ایران نیز شهرت زیادی دارد.

کمپانی برند MIB از تکنولوژی‌های پیشرفته و تیم متخصص خود استفاده کرده و محصولات باکیفیت و بادوام در زمینه ایمپلنتولوژی ارائه می‌دهد. این شرکت با ارتباطات بین المللی و تعهد به ارائه خدمات برتر به مشتریان، به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ایمپلنت‌های دندانی در جهان شناخته شده است.

ویژگی‌های برجسته این برند شامل قیمت مناسب و کیفیت بالا است. همچنین خدمات پس از فروش برای ایمپلنت‌های فرانسوی MIB باعث شده تا از طرف مشتریان مورد توجه قرار گیرد.

به طور کلی، ایمپلنت فرانسوی ارزش خرید بسیار بالایی دارد. این بحث کیفیت از سوی شرکت سازنده به طور کامل تایید شده است و شما می‌توانید با آرامش خاطر آن را انتخاب کنید.

 

 

کمپانی برند MIB:

 

Over 19 years experience in dental products is a good proof for our competency in this field. With offices in France, Canada and UAE, we have the privilege to evaluate different manufacturers for their quality and price to provide our customers with a collection of the best available dental products and a competitive price.

Our dental products are being provisioned from Europe, the U.S., Korea and China. We select our manufacturers from the most popular, dynamic factories around the world.

 

تجربه بیش از 19 سال در محصولات دندانپزشکی دلیل خوبی برای صلاحیت ما در این زمینه است. با داشتن دفاتری در فرانسه، کانادا و امارات متحده عربی، ما این امتیاز را داریم که تولیدکنندگان مختلف را از نظر کیفیت و قیمت ارزیابی کنیم تا مجموعه ای از بهترین محصولات دندانپزشکی موجود و قیمت رقابتی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

محصولات دندانپزشکی ما. از اروپا، آمریکا، کره و چین تهیه می شود. ما تولید کنندگان خود را از محبوب ترین و پویاترین کارخانه ها در سراسر جهان انتخاب می کنیم.

 

 

برند ایمپلنت فرانسوی globald

 

برند ایمپلنت فرانسوی globald

Global D یک کمپانی معتبر تولید ایمپلنت است و متعلق به کشور فرانسه می‌باشد. ایمپلنت گلوبال دی یا GlobalD در سال 2012 پس از ادغام دو شرکت SERF و TEKKA در فرانسه تأسیس شد. دفتر اصلی این برند در شهر بریگنی واقع شده است. کمپانی GlobalD، بیش از 6 نوع ایمپلنت متنوع تولید کرده و در بیش از 32 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

انواع ایمپلنت globald

 • EVL
 • The 3.0
 • IN-KONE
 • TWINKON
 • TWINKON 4

 

انواع ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت‌ اندواستیل

یکی از محبوب‌ترین انواع ایمپلنت، ایمپلنت‌های داخل استخوانی هستند که با استفاده از یک پیچ، به داخل فک شما کاشته می‌شوند. این ایمپلنت‌ها می‌توانند به صورت تیغه‌ای یا استوانه‌ای باشند و قابلیت نگهداری یک یا چند دندان ایمپلنت را دارند. برای افرادی که از پروتزهای متحرک استفاده می‌کنند، استفاده از این نوع ایمپلنت بهترین گزینه است.

ایمپلنت‌ داخل مخاطی

این نوع از ایمپلنت‌های فرانسوی از جنس تیتانیوم ساخته شده‌اند و شکل یک قارچ دارند. استفاده از این ایمپلنت‌های داخل مخاطی، باعث افزایش طول عمر پروتز می‌شود و در حال حاضر تنها برای فک بالا استفاده می‌شود.

ایمپلنت‌ تثبیت‌کننده ریشه

دندان‌هایی که به دلیل ساختار ضعیف نیاز به تقویت دارند، می‌توانند از تثبیت‌کننده‌های ریشه استفاده کنند. این تثبیت‌کننده‌ها، با کیفیت بسیار بالا، به دندان‌ها کمک می‌کنند تا ساختار قوی‌تری پیدا کنند.

ایمپلنت‌ ساب پریواستیل

ایمپلنت ساب پریواستیل فرانسوی، با استفاده از یک قاب فلزی که به استخوان فک متصل می‌شود و زیر لثه قرار می‌گیرد، طراحی شده است. پس از کاشت قاب و ترمیم لثه، تکیه‌گاهی قوی برای اتصال دندان مصنوعی ایجاد می‌شود.

 

 

قیمت ایمپلنت فرانسوی در ایران چقدر است؟

 

قیمت ایمپلنت فرانسوی در ایران چقدر است؟

قیمت ایمپلنت فرانسوی در ایران طبیعتا بیشتر از ایمپلنت‌های ایرانی است و با توجه به سطوح کیفیت مختلف درجه 1، درجه 2 و درجه 3، از یکدیگر متمایز است.

هزینه‌ی ایمپلنت‌های فرانسوی در سال 1403 برابر با مبلغی بین 10,000,000 تا 25,000,000 تومان به ازای هر واحد همراه با روکش، جراحی و تمام موارد لازم است.

یکی از مزایای خوب برند ایمپلنت فرانسوی این‌است که ضمانت نیز برای این ایمپلنت‌ها ارائه می‌شود. اما هزینه‌ی بیان شده متغیر است و به برند، نوع، ویژگی‌ها و جزئیات فنی آن‌ها بستگی دارد. همچنین، هزینه‌ ایمپلنت در ایران نیز تحت تأثیر نرخ ارز و قیمت‌های بازار داخلی قرار دارند. برای اطلاعات دقیق‌تر، پیشنهاد می‌شود با دندانپزشک خود یا نمایندگان معتبر این برندها تماس بگیرید.

اگر می‌خواهید برای کاشت دندان ایمپلنت، هزینه‌های کمتری صرف کنید، باید بدانید که هزینه‌های ایمپلنت فرانسوی نسبت به ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی کمتر است. اگر به دنبال هزینه‌های کمتر هم هستید، بهتر است ایمپلنت‌های کره‌ای را انتخاب کنید؛ زیرا آن‌ها ارزان‌تر هستند. به طور کلی، ایمپلنت فرانسوی به نسبت سایر ایمپلنت‌های اروپایی مثل سوئیسی و آلمانی اقتصادی‌تر هستند، اما هزینه آن‌ها بیشتر از ایمپلنت‌های کره‌ای است.

 

 مزایای ایمپلنت فرانسوی چیست؟

ایمپلنت های فرانسوی، به عنوان یکی از بهترین برندهای ایمپلنت در دنیا، با کیفیت عالی و استفاده از فناوری‌های پیشرفته تولید می‌شوند. این ترکیب منحصر به فرد، مزایای فراوانی به بیماران ارائه می‌دهد و ایمپلنت‌های فرانسوی را از سایر محصولات متمایز می‌کند. برخی از مزایای ایمپلنت‌های فرانسوی در موراد زیر بیان شده است:

ظاهری طبیعی با ایمپلنت فرانسوی

یکی از مزایای استفاده از برند ایمپلنت فرانسوی، زیبایی ظاهری شبیه دندان‌های اصلی است. با انتخاب ایمپلنت فرانسوی، دندان‌های شما به گونه‌ای زیبا و طبیعی ترمیم می‌شوند که تفاوتی آن با دندان‌های طبیعی شما نخواهند داشت.

متنوع بودن اندازه‌ها

برندهای ایمپلنت فرانسوی انواع مختلف ایمپلنت‌ها را به بازار عرضه می‌کنند که به پزشکان این امکان را می‌دهد تا ایمپلنتی را انتخاب کنند که بهترین تطابق با بافت‌های دهانی بیمار داشته باشد.

کیفیت بالا

ایمپلنت‌های فرانسوی از جنسهای با کیفیتی ساخته می‌شوند از جمله تیتانیوم که به دلیل مقاومت و سازگاری بالا با بافت‌های بدن انسان شناخته شده‌اند.

طول درمان کوتاه و مراقبت راحت

بعد از کاشت ایمپلنت فرانسوی، نیازی به مراقبت خاصی ندارید و تنها با رعایت بهداشت دهانی، می‌توانید به از دندان ایمپلنت خود، برای سال‌ها لذت ببرید.

کاشت آسان ایمپلنت فرانسوی

یکی از موارد جالب ایمپلنت فرانسوی این است که به راحتی می‌توان آن را نصب کرد؛ زیرا از قطعات سه گانه تشکیل شده است. این قطعات شامل پیچ، اباتمنت و روکش است و اگر هر کدام از این قطعات آسیب ببیند، می‌توان آن را به راحتی تعویض کرد.

استفاده از تکنولوژی مدرن در تولید ایمپلنت فرانسوی

از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن پزشکی برای تولید برند ایمپلنت‌ فرانسوی استفاده می‌شود که باعث افزایش دوام و کیفیت این محصولات می‌شود.

عملکرد مشابه دندان طبیعی

وقتی از ایمپلنت فرانسوی برای کاشت ایمپلنت خود استفاده می‌کنید، حس جویدن شبیه به دندان طبیعی را تجربه خواهید کرد.

معتبر بودن برند ایمپلنت فرانسوی در بازار جهانی

برندهای فرانسوی اغلب در بازارهای جهانی اعتبار دارند، از جمله در کشور ایران. این به این معناست که محصولات آن‌ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاهش ریسک عفونت

فناوری‌های پیشرفته و مواد استفاده شده در تولید ایمپلنت‌های فرانسوی، می‌توانند به حفظ سلامتی و کاهش احتمال عفونت‌ها و مشکلات پس از عمل جراحی کمک کنند.

 

معایب ایمپلنت فرانسوی چیست؟

ایمپلنت‌های فرانسوی هرگز در رده اول جهان از نظر کیفیت قرار نگرفته‌اند. البته برندهای این کشور همیشه در حال بهبود و ارتقاء بوده و کیفیت خود را بهبود داده‌اند. از سوی دیگر، محبوبیت ایمپلنت‌های فرانسوی در ایران زیاد نیست که این موضوع باعث می‌شود تا این برندهای فرانسوی به صورت گسترده در کلینیک‌های دندانپزشکی حضور نداشته باشند.

هزینه بالا

یکی از مشکلات اصلی ایمپلنت‌های فرانسوی، هزینه‌ی بالایی‌ست که بیماران برای کاشت آن‌ها باید پرداخت کنند. این موضوع ممکن است برای بعضی از افراد به چالش کشیده شود و به سادگی پرداخت نباشد.

نیاز به متخصص ماهر برای کاشت ایمپلنت

شما برای نصب و کاشت ایمپلنت‌های فرانسوی، نیاز به پزشکان و دندان‌پزشکان با تجربه و ماهر دارید که با این روش‌های پیشرفته آشنایی داشته باشند.

مدت زمان کاشت

گاهی اوقات، جراحی کاشت ایمپلنت فرانسوی ممکن است زمان بر باشد، به خصوص اگر نیاز به مراحل ترمیمی داشته باشد.

ریسک عفونت

اگرچه ایمپلنت‌های فرانسوی به منظور کاهش خطر عفونت طراحی شده‌اند، اما هنوز این خطر وجود دارد، به ویژه اگر مراقبت‌های لازم پس از عمل انجام نشود.

 

جنس، کیفیت و ماندگاری ایمپلنت‌های فرانسوی

 

جنس، کیفیت و ماندگاری ایمپلنت‌های فرانسوی

ایمپلنت‌های فرانسوی از جنس‌های با کیفیت و مقاوم ساخته می‌شوند. این ایمپلنت‌ها از موادی مانند تیتانیوم یا آلیاژهای تیتانیوم تهیه می‌شوند که به دلیل مقاومت بالا و سازگاری با بافت‌های بدن انسان شناخته می‌شوند. انتخاب جنس ایمپلنت بسیار حائز اهمیت است، زیرا باید اطمینان حاصل شود که بدن به درستی با آن سازگار است و همچنین در برابر عوامل خارجی مانند آب دهان و غذاهای گرم یا سرد مقاومت داشته باشد.

ایمپلنت‌های فرانسوی به طور معمول برای مدت زمان طولانی در دهان باقی می‌مانند، حتی تا دهه‌ها. البته، دوام نهایی ایمپلنت‌ها ممکن است متغیر باشد و به عواملی مانند مراقبت و بهداشت دندان‌ها و دهان، نیازهای خاص فرد، و… بستگی دارد. برای حفظ دوام ایمپلنت و انجام نگهداری صحیح، رعایت نکات بهداشتی و مراجعه به دندانپزشک برای بررسی‌های منظم بسیار حیاتی است.

به طور کلی، ایمپلنت‌های فرانسوی به دلیل استفاده از مواد با کیفیت بالا و فناوری‌های پیشرفته در طراحی و تولید، دارای دوام بسیار عالی می‌باشند. با مراقبت مناسب، این ایمپلنت‌ها می‌توانند برای سال‌ها، مانند 20 تا 30 سال یا حتی بیشتر، در دهان فرد ماندگاری داشته باشند.

 

مقایسه ایمپلنت فرانسوی با برند‌های جهانی

در حال حاضر، کشورهای مختلف به ساخت ایمپلنت های دندانی مشغول هستند و به همین دلیل، ما قصد داریم ایمپلنت های فرانسوی را با کشور های دیگر مقایسه کنیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. کره، امریکا، سوییس و آلمان از کشورهای برتری هستند که در زمینه ساخت ایمپلنت مشهور هستند.

مقایسه محبوبیت

ایمپلنت‌های ساخت کره جنوبی در ایران بسیار پرطرفدار هستند و به عنوان برترین انتخاب شناخته می‌شوند. پس از ایمپلنت‌های کره‌ای، ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی جایگاه دوم و سوم را دارند و در پایان می‌توان گفت که ایمپلنت‌های فرانسوی در مقام آخرین گزینه هستند از نظر تعداد طرفداران.

مقایسه کیفیت

کیفیت ایمپلنت بر روی عملکرد درمانی تأثیر مهمی دارد و از این رو اهمیت بالایی دارد. ایمپلنت‌های آمریکایی و سوئیسی بهتر از ایمپلنت‌های فرانسوی هستند، اما ایمپلنت‌های فرانسوی نسبت به ایمپلنت‌های کره‌ای کیفیت بیشتری دارند.

مقایسه قیمت

یکی از عوامل اساسی در انتخاب ایمپلنت، هزینه آن است. همانطور که در مطالب بالا بیان شد؛ ایمپلنت‌های فرانسوی ارزان‌تر از ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی هستند، اما قیمت آنها از ایمپلنت‌های کره‌ای بالاتر است.

بنابراین ایمپلنت فرانسوی، در مقایسه با کشورهای پیشرو این صنعت مانند سوئیس، آمریکا و آلمان، کیفیت کمتری دارد. اما از نظر هزینه، همچنان انتخابی اقتصادی‌تر است.

 

ایمپلنت فرانسوی برای چه افرادی مناسب است

 

ایمپلنت فرانسوی برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که انواع مختلف درمانی برای همه مناسب نیست، ایمپلنت فرانسوی هم ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد. برخی افراد به دلیل ویژگی‌های فیزیولوژیکی یا وضعیت سلامتی خاص، ممکن است نیاز به گزینه‌های درمانی دیگر داشته باشند. به عنوان مثال، افرادی که دچار بیماری‌های خاصی مانند دیابت یا بیماری‌های قلبی هستند، باید با دقت بیشتری به انتخاب درمان‌های مناسب بپردازند. همچنین، وضعیت استخوان فک، میزان تراکم استخوان و کیفیت بافت‌های دهانی نیز در انتخاب روش‌های درمانی تأثیرگذار است.

همچنین ایمپلنت‌های فرانسوی برای افرادی که تمایل به پرداخت هزینه متوسط برای کاشت ایمپلنت دندان دارند، گزینه مناسبی به حساب می‌آیند. این افراد می‌توانند با پرداخت هزینه متوسط، کیفیت مناسبی را از برند‌های فرانسوی، به دست آورند، البته تنها در صورتی که از برندهای باکیفیت فرانسوی استفاده کنند.

بهترین برند ایمپلنت سوئیسی کدام برند است؟

در این مقاله از سایت هلو ایمپلنت به معرفی ایمپلنت‌های دندان فرانسوی و برندهای برتر آن پرداخته‌ایم و بیان شد که ایمپلنت‌های تولید شده در فرانسه دارای کیفیت بسیار بالا و عمر طولانی‌ست. علاوه بر این، ظاهر آن‌ها بسیار طبیعی است، قیمت این برندها معمولا پایین‌تر از برندهای سوئیسی و آمریکایی است و بالاتر از محصولات کره‌ای می‌باشد و با توجه به فناوری‌های پیشرفته و مواد با کیفیت بالا، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها مطرح است و جایگاه خود را در بازار جهانی پیدا کرده‌است.

اگر به دنبال جایگزینی مدرن و پایدار برای دندان‌های خود هستید، ایمپلنت فرانسوی یک گزینه عالی می‌تواند باشد. اما برای انتخاب صحیح یک برند ایمپلنت فرانسوی، حتما باید از نظر یک متخصص دندانپزشک ایمپلنت بهره برد. 

شما کدام برند ایمپلنت فرانسوی را پیشنهاد می‌کنید؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *