متخصص ایمپلنت در بندرعباس

متخصص ایمپلنت در بندرعباس

اینبار در سایت هلوایمپلنت به متخصصان ایمپلنت در جنوب کشور، بندر عباس پرداختیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات بهترین متخصص ایمپلنت در بندرعباس را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. با ما همراه باشید؛

دکتر سمانه عباسی، متخصص ایمپلنت در بندرعباس

دکتر سمانه عباسی، دندانپزشک متخصص و جراح لثه با بیش از 5 سال سابقه درخشان، در کلینیک شخصی خود در بندرعباس فعالیت می‌کند. ایشان با تیم مجرب خود بسیاری از کاشت ایمپلنت‌ها را با موفقیت انجام داده و از دانشگاه‌های معتبر فارغ‌التحصیل شده است. ایشان از سال 96 به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه فعالیت دارند و از سال 97 مطب تخصصی خود را برای ارائه خدمات جراحی لثه و ایمپلنت به عموم مردم استان هرمزگان افتتاح کرده‌اند.

دکتر سمانه عباسی، متخصص ایمپلنت در بندرعباس

 

راه‌های ارتباطی:

 • تلفن: 07632253585
 • آدرس: بندرعباس- بلوار سید جمال الدین اسدآبادی- خیابان کازرونی- کوچه رحیل 1- ساختمان پزشکان جهانگیریه- طبقه پنجم
 • اینستاگرام: dr.samanehabbasi

مرکز تخصصی ایمپلنت در بندر عباس، کلینیک دکتر روح الله اعتمادی فر

دکتر روح الله اعتمادی فر، دارای مدرک دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است. ایشان تخصص جراحی لثه را از دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دوره فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان گذرانده‌اند. همچنین فعالیت های آموزشی و درمانی خود را از طریق کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر و موسسه آموزشی مهارت کیهان انجام می‌دهند.

بیوگرافی دکتر روح الله اعتمادی فر

دکتـر روح الله اعتـمادی فر ، متولد 1358 می باشند ایشان در سال 1376 مدرک دکتـرای دندانپـزشکی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اخذ نمـودند و از خـردادماه 1382 فعالیـت در مطـب را شروع نمـودند . در سال 1388 موفـق به ورود در دانشگاه علـوم پزشکی کـرمان جهت کسب مدرک تخصصی جراحی لثه شدند. و پس از قبولی در امتحانات بورد تخصصی ، در سال 1392 تحصیل در دوره آموزشی فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان را شروع کردند و همزمان با آن در سال 1391 به سمت عضـو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی هرمزگان و رئیس بخش پریـودنتـولوژی نائل آمدند . ایشان در حال حاضر مدیر و موسس کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر و کلینیک دندانپزشکی دیبا می باشند. همچنین ایشان در حال حاضـر مدیر و بنـیانگذار موسسه آموزشی نامدار مهـارت کیـهان با مجوز رسـمی وزارت بهـداشت جهـت آمـوزش دنـدانپـزشکان و برگـزاری دوره های دستیار دندانپـزشکی در اسـتان هرمـزگان می باشـند.

 

متخصص ایمپلنت در بندر عباس، دکتر اعتمادی فر

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس مطب روح الله اعتمادی فر : بندرعباس، چهار راه بلوکی، جنب پارچه سرای اورانوس، ساختمان مدیا
 • تماس: 07632210793 
 • ایمیل : dr.etemadifar98@gmail.com
 • پیج اینستاگرام روح الله اعتمادی فر: dr_etemadifar

دکتر آرش جنگجو، جراح و متخصص ایمپلنت در بندرعباس

دکتر آرش جنگجو، دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و یکی از بهترین متخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) و متخصص ایمپلنت در بندرعباس شناخته شده‌اند. ایشان با کادر مجرب و استفاده از متریال روز دنیا و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های دندان‌پزشکی در بندر عباس خدمات خود را ارائه می‌دهند.

راه‌های ارتباطی:

 • شمار: 07632254257
 • آدرس مطب دکتر آرش جنگجو: بندرعباس- خیابان سید جمال الدین اسدآبادی- بعد از چهارراه فاطمیه- روبروی شیرینکده- کوچه بینش 7- ساختمان کیمیا- طبقه 5

 

متخصص ایمپلنت در بندرعباس، دکتر مهرآذین منوچهری

کلینیک دندانپزشکی دکتر مهر آذین منوچهری با بهره گیری از مجرب‌ترین کادر پزشکی و مدرن‌ترین تجهیزات دندانپزشکی کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان در هرمزگان ارائه می‌کند.

مرکز تخصصی دکتر مهرآذین منوچهری، یکی از معتبرترین کلینیک‌های تخصصی بندرعباس شناخته شده است که ارایه دهنده خدمات تخصصی دندانپزشکی از جمله؛ دندان‌پزشکی کودکان، لمینیت و کامپوزیت، درمان ریشه، اصلاح طرح لبخند و کاشت ایمپلنت دندان، می‌باشد.

 

متخصص ایمپلنت در بندرعباس دکتر مهرآذین منوچهری

 

راه‌های ارتباطی:

آدرس: بندرعباس- خیابان دانشگاه- نبش دانشگاه 15- ساختمان خلیج فارس- ورودی B- طبقه چهارم
پست الکترونیک: info@dr-m-manouchehri.ir
تلفن: 09170675752 

 

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در بندرعباس

 

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در بندرعباس چقدر است؟

میانگین قیمت هرواحد کاشت ایمپلنت در بندرعباس بین 5,000,000 تا 27,000,000 تومان می‌باشد و مهم‌ترین عامل موثر در تفاوت هزینه کاشت هرواحد ایمپلنت در بندرعباس و سایر مناطق ایران، به برند ایمپلنت می‌توان اشاره کرد.

همانطور که در مقالات دیگر هلوایمپلنت اشاره کردیم، ایمپلنت انواع مختلفی دارد و ما تعرفه 3 مدل از برند‌های ایمپلنت را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم؛

 • ایمپلنت با برند سوئیسی؛ هزینه آن در ایران میانگین بین 17,000,000 تا 27,000,000 تومان می‌باشد.
 • ایمپلنت کره‌ای با کیفیت متوسط که هزینه آن بین 8,000,000 تا 17,000,000 تومان می‌باشد.
 • ایمپلنت با برند ایرانی بین 5,000,000 تا 8,000,000 تومان انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که؛ قیمتی که در این مقاله بیان شده به صورت تقریبی بوده و شما عزیزان برای اطلاع از هزینه ایمپلنت به طور دقیق و به‌روز با مراجعه به کلینیک موردنظر، از تعرفه جدید آن کلینیک مطلع شوید و با توجه به هزینه‌ای که برای پرداخت ایمپلنت در نظرگرفته‌اید و با مشورت دندانپزشک خود، می‌توانید برند ایمپلنت دندانتان را انتخاب کنید.

کاشت ایمپلنت اقساطی در بندرعباس

با توجه به تعرفه‌های بالا برای کاشت هرواحد ایمپلنت در مراکز تخصصی، باعث شده تا برخی از بیماران به دلیل هزینه‌های زیاد، ایمپلنت‌های بدون ضمانت و بی‌کیفیت را جایگزین دندان‌های خود انتخاب کنند.

باتوجه به این مشکل بیشتر متخصصان ایمپلنت در ایران، امکان پرداخت قسطی را برای بیمار فراهم نموده‌اند تا با پرداخت هزینه کاشت ایمپلنت به صورت قسطی بتوانند، ایمپلنت باکیفیت و با ماندگاری بالا خریداری کنند.

ایا شماهم سابقه کاشت ایمپلنت در بندرعباس را داشته‌اید؟

ایا شماهم سابقه کاشت ایمپلنت در بندرعباس را داشته‌اید؟ و اینکه شما کدام متخصص را برای کاشت ایمپلنت دندان را در جنوب ایران پیشنهاد می‌کنید؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در این مقاله لیستی از بهترین و متبحرترین مراکز تخصصی و متخصص ایمپلنت در بندر عباس را برای شما عزیزان جمع‌آوری کرده ایم و تعرفه ایمپلنت در جنوب ایران را به اطلاع شما عزیزان رساندیم.

و همچنین بهترین متخصصان در سراسر ایران ازجمله:

و دیگر‌ شهر‌های کشور را در سایت هلوایمپلنت معرفی کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *