دکتر ایمپلنت فوری در اصفهان

متخصص ایمپلنت فوری در اصفهان

دکتر فرهاد اسماعیلی، متخصص ایمپلنت فوری و جراح

دکتر فرهاد اسماعیلی مدرس دانشگاه آزاد اسلامی و متخصص در انجام خدمات دندانپزشکی، به خصوص خدمات دیجیتال مانند کاشت دندان و طراحی لبخند دیجیتال است. او دارای 18 سال سابقه در حوزه دندانپزشکی بوده و یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت در اصفهان است. او با اخذ مدارک مرتبط با انجمن‌های علمی معتبر، در زمینه‌های مختلف دندانپزشکی تخصص دارد.

 

دکتر آقای دکتر فرهاد اسماعیلی متخصص ایمپلنت دیجیتال در اصفهان_ هلو ایمپلنت

ساعت کاری کلینیک دکتر فرهاد اسماعیلی: روزهای زوج صبح و عصر به جز چهارشنبه صبح و روزهای فرد فقط صبح است.

راه های ارتباطی:

  • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، رو به روی کارخانه زمزم، کوی کاویان، مجتمع کوه نور، واحد 44
  • شماره تماس: 03136205769
  • شماره تماس: 09371481416
  • اینستاگرام: Dr.farhad_esmaeili

کلینیک دندانپزشکی محتشم

دندانپزشکی محتشم، مرکز تخصصی دندانپزشکی، کاشت ایمپلنت فوری در اصفهان و برای ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی به بیماران، به یکی از محبوب‌ترین مراکز در اصفهان تبدیل شده است. این مرکز دندانپزشکی با تیم تخصصی و مجربی از پزشکان و متخصصان مجرب همراه است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و دستگاه‌های مدرن، به بهترین نتایج ممکن دست یافته است.

کلینیک محتشم خدماتی چون جرمگیری دندان، ترمیم پوسیدگی، درمان ریشه عصبی و جراحی دندان‌های عقل و نهفته را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس با کلینیک محتشم

  • آدرس: اصفهان، خیابان وحید، ابتدای محتشم کاشانی، جنب بانک سپه
  • تماس: 03136274484
  • موبایل: 09217009530

قیمت ایمپلنت فوری در اصفهان

قیمت ایمپلنت فوری در اصفهان

هزینه ایمپلنت فوری در اصفهان میانگین بین 5,000,000 تا 35,000,000 تومان می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین عوامل تعیین قیمت، برند ایمپلنت است. انتخاب یک برند با‌کیفیت، تأثیر بسزایی بر ماندگاری ایمپلنت شما خواهد داشت. برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت کلینیک کنید. قیمتی که در این مقاله بیان شده به صورت تفریبی بوده و برای اطلاعات دقیق‌تر با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

کدام متخصص ایمپلنت اقساطی در اصفهان، ارائه می‌دهد؟

برای اطلاع از دندانپزشکی اقساطی اصفهان که خدمات دندانپزشکی و کاشت ایمپلنت را به صورت قسطی ارائه می‌دهد، می‌توانید با شما‌ره‌ دندانپزشک یا متخصص مورد نظر خود تماس بگیرید و از داشتن این امکانات مطلع شوبد.

سوالات متداول در خصوص کاشت ایمپلنت فوری

بهترین دکتر ایمپلنت فوری در اصفهان کیست؟

ما در این مقاله بهترین متخصص ایمپلنت فوری در اصفهان از جمله دکتر، دکتر فرهاد اسماعیلی و… را معرفی کرد‌ایم و شما برای انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت فوری در اصفهان می‌توانید با مراجعه با سایت شخصی دندانپزشکان، نظرات بیماران و نمونه‌ کارهای پزشک را مشاهده کنید و با توجه به نظرات مراجعین، بهترین متخصص ایمپلنت فوری در اصفهان را انتخاب کنید.

کدام متخصص ایمپلنت با بیمه‌ها قرارداد دارد؟

برای اطلاع از دندانپزشکی که خدمات بیمه را در اصفهان ارائه می‌دهند، چون قرارداد بیمه‌هایی مثل دانا، تامین اجتماعی، ایران، سینا و… با مراکز تخصصی دنداپزشکی سالیانه در حال فسخ یا تمدید است، شما می‌توانید برای اطلاعات دقیق‌تر با کلینیک موردنظر خود تماس بگیرید و از این امکانات مطلع شوید.

هزینه ویزیت دکتر ایمپلنت در اصفهان چقدر است؟

هزینه ویزیت متخصص ایمپلنت یا فوق تخصص ایمپلنت، با توجه به خدماتی که از آنها دریافت می‌کنید، متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه ویزیت دندانپزشک اصفهان، می‌توانید با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

 

آیا شماهم تجربه کاشت ایمپلنت فوری در اصفهان را داشته‌اید؟

 

آیا شماهم تجربه کاشت ایمپلنت فوری در اصفهان را داشته‌اید؟

در این مقاله بهترین کلینیک و دکتر ایمپلنت فوری در اصفهان را به اطلاع شما رساندیم. شما عزیزان در سایت هلوایمپلنت می‌توانید با متخصصین:

اگر شماهم تجربه کاشت ایمپلنت در مراکز تخصصی دندانپزشکی اصفهان را داشته‌اید، حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *