کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر

کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر

در این مقاله از هلوایمپلنت بهترین کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر اصفهان را معرفی می‌کنیم و اگر شماهم یک متخصص ایمپلنت یا دندانپزشک در خمینی شهر هستید که می‌خواهید شما را در مقالات پزشکی خمینی شهر معرفی کنیم، حتما اطلاعات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید.

کلینیک دکتر زهره سلیمی بنی، کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر

دکتر زهره سلیمی بنی یک دندانپزشک حرفه‌ای و متخصص ایمپلنت در شهر خمینی اصفهان فعالیت می‌کند. ایشان تجربه و دانش زیادی در زمینه دندانپزشکی دارد و خدماتی که ارائه می‌دهد شامل ایمپلنت، اطفال، جراحی و کشیدن دندان، درمان ریشه، ترمیم، لمینیت و زیبایی و طراحی لبخند، پروتز ثابت و متحرک می‌باشد. با توجه به تخصص و تجربه بسیار دکتر سلیمی بنی، مراجعین می‌توانند اطمینان کامل از ارائه خدمات با کیفیت و متناسب با نیازهای خود داشته باشند.

آدرس مطب دکتر زهره سلیمی دندانپزشکی

  • آدرس: استان اصفهان، خمینی شهر
  • تماس: 09301538009

کلینیک دندانپزشکی آبان، یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در خمینی شهر

کلینیک دندانپزشکی آبان در خمینی شهر با تاییدیه وزارت بهداشت، با ارائه خدمات حرفه‌ای و با کادری مجرب و متخصص در حوزه دندانپزشکی مشغول به فعالیت است. با تمرکز بر ارائه خدمات با کیفیت و مواد با استانداردهای بین‌المللی، پزشکان کلینیک دندانپزشکی آبان به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک خمینی شهر شناخته شده‌اند.

خدمات ارائه شده در آبان، کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر: ترمیم و پر کردن دندان‌ها، کاشت ایمپلنت دندان در خمینی شهر و لمینیت، پروتز، جراحی افزایش طول تاج دندان‌ها، ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی، اصلاح طرح لبخند، پروتز ثابت و متحرک، درمان ریشه، ارتودنسی، جرمگیری و سفید کردن دندان‌ها، پالیش و بروساژ دندان‌ها و….

راه‌های ارتباطی:

  • تماس: ۰۳۱۳۳۶۰۶۰۶۰
  • آدرس: خمینی شهر، منظریه، میدان فاز، ابتدای خیابان سروش

 

هزینه دندانپزشکی در خمینی شهر چقدر است؟

هزینه دندانپزشکی در خمینی شهر چقدر است؟

قیمت خدمات دندانپزشکی خمینی شهر و دیگر شهرها به دلایل مختلفی متغیر است. به عنوان مثال هزینه کاشت ایمپلنت در دندانپزشکی خمینی شهر میانگین بین 5,000,000 تا 35,000,000 تومان می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین عوامل تعیین قیمت، برند ایمپلنت است. انتخاب یک برند با‌کیفیت، تأثیر بسزایی بر ماندگاری ایمپلنت شما خواهد داشت. برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت کلینیک کنید.

 

دندانپزشکی اقساطی خمینی شهر کدام‌اند؟ کدام مرکز خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی ارائه می‌دهد؟

برای اطلاع از کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر که خدمات دندانپزشکی و کاشت ایمپلنت را به صورت قسطی ارائه می‌دهد، می‌توانید با شما‌ره‌ دندانپزشک یا متخصص مورد نظر خود تماس بگیرید و از داشتن این امکانات مطلع شوبد.

سوالات متداول در خصوص کاشت ایمپلنت

بهترین دندانپزشک خمینی شهر کیست؟

در این مقاله دکتر زهره سلیمی بنی دنداپزشک ایمپلنت دندان در خمینی شهر و کلینیک دندانپزشکی ابان خمینی شهر را به شما معرفی کرده‌ایم. برای انتخاب بهترین دندانپزشک خمینی شهر می‌توانید با مراجعه با سایت شخصی دندانپزشکان، نظرات بیماران و نمونه‌ کارهای پزشک را مشاهده کنید و با توجه به نظرات مراجعین، بهترین دندانپزشک خمینی شهر را انتخاب کنید.

کدام کلینیک دنداپزشکی خمینی شهر، با انواع بیمه‌ها قرارداد دارد؟

برای اطلاع از مراکز و کلینیک‌هایی که خدمات بیمه را در خمینی شهر اصفهان ارائه می‌دهند، چون قرارداد بیمه‌هایی مثل دانا، تامین اجتماعی، ایران، سینا و… با مراکز تخصصی دنداپزشکی سالیانه در حال فسخ یا تمدید است، برای اطلاع دقیق‌تر، می‌توانید به سایت کلینیک موردنظر خود مراجعه کنید یا با آن مرکز تماس بگیرید و از داشتن این امکانات مطلع شوید.

هزینه ویزیت دندانپزشک خمینی شهر یا متخصص ایمپلنت است؟

هزینه ویزیت متخصص ایمپلنت یا دنداپزشک در خمینی شهر، با توجه به خدماتی که از آنها دریافت می‌کنید، متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه ویزیت دندانپزشک خمینی شهر، می‌توانید با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر

آیا شماهم تجربه کاشت ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر را داشته‌اید؟

در این مقاله بهترین دندانپزشک و کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر را به اطلاع شما عزیزان رساندیم. شما عزیزان در سایت هلوایمپلنت می‌توانید با متخصصین:

اگر شماهم تجربه کاشت ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی خمینی شهر را داشته‌اید، حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *