9 متخصص ایمپلنت در ایلام

9 متخصص ایمپلنت در ایلام

دکتر حسین حمیدی، متخصص ایمپلنت در ایلام

دکتر حسین حمیدی یک دندانپزشک مجرب و متخصص کاشت ایمپلنت دندان در ایلام شناخته شده است. ایشان عضو نظام پزشکی کشور با شماره نظام 183999 می‌باشد و می‌تواند به شما در درمان بیماری‌های دهان و دندان کمک کند. از جمله خدماتی که دکتر حمیدی ارائه می‌دهد، می‌توان به؛ ایمپلنت دندان، پر کردن دندان، انجام روش‌های پروتز دندان و ارائه خدمات ترمیمی و زیبایی اشاره کرد. با اعتماد به این دندانپزشک مجرب، می‌توانید به بهبود وضعیت دهان و دندان خود دست یابید و از لذت یک لبخند زیبا و سالم بهره‌مند شوید.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: استان ایلام – شهر مهران – بلوار سید حسن – روبروی بانک ملی شعبه مرکزی مهران
 • تماس: 09180851987

 

دکتر آزاده هاشمی، جراح و متخصص ایمپلنت در ایلام

دکتر آزاده هاشمی، یک جراح و متخصص مجرب در زمینه درمان ریشه (اندودانتیکس) و کاشت ایمپلنت دندان است. ایشان عضو فعال نظام پزشکی با شماره نظام 154627 می‌باشد. دکتر هاشمی دارای مدرک دندانپزشکی عمومی از دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرک تخصصی درمان ریشه از دانشگاه علوم پزشکی کرمان است. دکتر آزاده هاشمی همچنین بورد تخصصی را در این حوزه دارا می‌باشد و عضو فعال هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی ایلام می‌باشد.

 

دکتر آزاده هاشمی، جراح و متخصص ایمپلنت در ایلام

 

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: ایلام- خیابان آیت الله حیدری- جنب فروشگاه اتکا- ساختمان پزشکان نیکان- طبقه 3- واحد 11
 • اینستاگرام: dr.azadehashemi
 • تماس: 09336675273
 • تماس: 09336675273

 

دکتر سیدمحمد علوی، دندان‌پزشک کاشت ایمپلنت دندان در ایلام

دکتر سیدمحمد علوی یک دندانپزشک حرفه‌ای با سال‌ها سابقه کاری موفق که می‌تواند به شما در درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. ایشان دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی از دانشگاه ایلام هستند و با شماره نظام پزشکی 135346، عضو نظام پزشکی کشور می‌باشند. تجربه و توانایی دکتر علوی در انجام انواع درمان‌های دندانی، از جمله پرکردن دندان‌ها، انجام عمل‌های جراحی دهانی و ارائه خدمات ارتودنسی، به صورت حرفه‌ای عمل می‌کنند و به همین دلیل ایشان به یکی از بهترین متخصص و جراح دهان و دندان در ایلام نام می‌برند. اگر به دنبال یک دندانپزشک با تجربه و مهارت بالا هستید، دکتر علوی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: ایلام- خیابان آیت الله حیدری- جنب بیمارستان امام خمینی- کوچه شهید ساده میری- مجتمع مهستان یک- طبقه دوم
 • تماس: 08433367028 

 

دکتر احسان دارابی

دکتر احسان دارابی با 22 سال تجربه در زمینه جراحی لثه و متخصص ایمپلنت در ایلام فعالیت می‌کند. ایشان با شماره نظام پزشکی 92371 عضور نظام پزشکی کشور می‌باشد و توانایی درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوط به دهان و دندان را داراست. احسان دارابی به عنوان یکی از بهترین جراحان لثه در شهر ایلام شناخته می‌شود و با روش‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا، به بیماران خود کمک می‌کند تا به سلامتی دهان و دندان‌های خود دست یابند. اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در ایلام هستید، می‌توانید به مطب دکتر احسان دارابی در ایلام مراجعه کنید و از تجربه و تخصص ایشان بهره ببرید.

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: ایلام- بلوار سید الشهدا (ع)- کوچه کاج- مجتمع ادیب- طبقه 1
 • تماس: 08433330829

 

دکتر مجید احمدفر، جراح فک و صورت، جراحی پلاستیک، زیبایی و متخصص کاشت ایمپلنت در ایلام

دکتر مجید احمدفر، جراح فک و صورت، جراحی پلاستیک، زیبایی و متخصص کاشت ایمپلنت در ایلام با سابقه‌ای بیش از دو دهه در حوزه پزشکی فعالیت دارد. ایشان با داشتن شماره نظام پزشکی 121191، در شهر ایلام به عنوان یکی از بهترین جراحان فک و صورت شناخته می‌شود. دکتر احمدفر توانایی دارد تا در درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوط به دهان و دندان به شما کمک کند. از جمله خدمات ارائه شده توسط او می‌توان به ایمپلنت دندان، جراحی‌های زیبایی فک و صورت، جراحی‌های پلاستیکی و ترمیمی اشاره کرد. با تجربه و تخصص ایشان، مطمئناً می‌توانید به دکتر احمدفر اعتماد کنید تا بهترین مشاوره و درمان‌ها را شما ارائه دهند.

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس مطب دکتر مجید احمدفر: ایلام- سعدی جنوبی- روبروی داروخانه ی دکتر رشیدی- ساختمان پاستور- طبقه2
 • اینستاگرام دکتر مجید احمدفر: dr.majid_ahmadfar
 • شماره مطب دکتر مجید احمدفر: 08433361896
 • تماس: 09036392570

دکتر امیرحسین غریبی

دکتر امیرحسین غریبی با 7 سال تجربه در زمینه جراحی و دندانپزشکی، از اعضای تیم اینترنشنال ایمپلنتولوژی ایران است و دارای فلوشیپ‌های ایمپلنتولوژی در آمریکا و پیوند لثه و استخوان هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 156869 عضو نظام پزشکی کشور می‌باشند و خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر غریبی شامل ایمپلنت‌ها، ترمیمی و زیبایی، لمینیت، درمان ریشه، مراقبت‌های دندانی اطفال، پروتز‌ها، جراحی، جرمگیری و… می‌باشد. همچنین ایشان همکاری با تمامی بیمه‌ها و بانک‌ها را انجام داده و به مراجعان خود خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

 

دکتر امیرحسین غریبی

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: ایلام- سعدی- پشت پاساژ تیمورپور- ساختمان سیتی سنتر- طبقه سوم- واحد ۹
 • ایسنتاگرام دکتر امیرحسین غریبی: doctor.gharibi
 • تماس: 08433335131
 • تماس: 09027027200

 

دکتر نرگس شجاعی جراح لثه و متخصص ایمپلنت‌های دندانی

دکتر نرگس شجاعی جراح لثه و متخصص ایمپلنت‌های دندانی با سوابق تحصیلی و حرفه‌ای بسیار قوی که فارغ‌التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای بورد تخصصی پریودانتیکس از همین دانشگاه می‌باشد. دکتر نرگس شجاعی همچنین به عنوان استادیار در دانشکده علوم پزشکی ایلام فعالیت می‌کند.

متخصص شجاعی مسئول فنی کلینیک ویژه دانشگاه علوم پزشکی نیز می‌باشد و به انجام کلیه درمان‌های تخصصی جراحی دهان و ایمپلنت و زیبایی می‌پردازد. ایشان در درمان انواع بیماری‌های لثه، تحلیل لثه و کاشت ایمپلنت‌های دندانی از برند کشورهای مختلف، از جمله کره‌ای، سوئیسی و امریکایی، تخصص دارند و با قیمت‌های مناسب به ارائه خدمات پزشکی می‌پردازد.

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: ایلام- بلوار آیت الله حیدری- جنب فروشگاه اتکا- ساختمان پزشکان نیکان-  طبقه دوم واحد ۵
 • تماس: 09369433418
 • تماس: 08433361035

 

 

دکتر پگاه فیروزمنش

دکتر پگاه فیروزمنش یکی از بهترین متخصص ایمپلنت و جراح لثه در ایلام شناخته شده است. ایشان با داشتن شماره نظام پزشکی 149119، عضو نظام پزشکی کشور و با سال‌ها تجربه در زمینه: کاشت ایمپلنت دندان، لمینت، کامپوزیت، جراحی لثه و… بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.

همچنین دکتر پگاه فیروزمنش در کلینیک خود از کادر پزشکی مجرب و تجهیزات پیشرفته استفاده می‌کند تا به مراجعین خود خدمات با کیفیت و بهترین راه‌حل‌ها را ارائه دهد. اگر به دنبال درمانی کارا و حرفه‌ای برای مشکلات دندانی خود هستید، می‌توانید به کلینیک دکتر پگاه فیروزمنش مراجعه کنید و از خدمات با کیفیت این متخصص بهره‌مند شوید.

سوابق و خدمات دکتر پگاه فیروزمنش:

 • جراح و متخصص پروتز، ایمپلنت، زیبایی
 • دارای بورد تخصصی پروتز
 • استادیار دانشگاه ایلام

 

دکتر پگاه فیروزمنش

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: خیابان سعدی جنوبی- روبروی داروخانه دکتر رشیدی- ساختمان عرش- طبقه دوم
 • تماس: 08433365749

 

دکتر محمدرضا سلطانی دندان‌پزشک ایمپلنت در ایلام

دکتر محمدرضا سلطانی، جراح، دندانپزشک ترمیمی و متخصص ایمپلنت ایلام در حال فعالیت هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 89893 عضو نظام پزشکی کشور و رییس دانشکده دندانپزشکی ایلام بوده و عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی ایلام می‌باشد.

دکتر سلطانی تخصص خود را در زمینه ترمیم و زیبایی دندان دارد و دارای مدرک دکتری دندانپزشکی عمومی از دانشگاه اصفهان و دکتری تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی همدان است. ایشان همچنین به عنوان استادیار در دانشگاه ایلام فعالیت دارد و دارای کادری متخصص و مجرب و جدیدترین تجهیزات روز دنیا به ارائه خدمات دندان‌پزشکی در مرکز تخصصی خود می‌پردازند.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس مطب محمدرضا سلطانی: ایلام- خیابان آیت الله حیدری- بلوار سیدالشهدا- کوی ثناگو
 • تماس: 08433381806
 • تماس: 08433363095
 • اینستاگرام: dr.soltani.mr

 

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در ایلام

 

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در ایلام

تعرفه کاشت هرواحد ایمپلنت درایلام میانگین بین 5,000,000 تا 35,000,000 تومان می‌باشد. هزینه ایمپلنت دندان در سال 1403 نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. دلیل این امر، افزایش نرخ ارز و ایجاد تورم است که روی قیمت ایمپلنت دندان تاثیر زیادی گذاشته است. علاوه بر نرخ ارز، هزینه ایمپلنت به عوامل دیگری ‌هم بستگی دارد، مثال؛ برند ایمپلنت، روش کاشت ایمپلنت و…

هزینه ایمپلنت‌‌های ارزان در ایلام از 7,000,000 تا 15,000,000 تومان می‌باشد. هزینه ایمپلنت‌‌های اقتصادی با کیفیت کمی بالاتر را می‌‌توانید تا 20,000,000 تومان پرداخت کنید.

ایمپلنت‌‌های باکیفیت که اکثرا ساخت کشورهای‌ آمریکایی و اروپایی هستند، قیمتی در بازه 20,000,000 تا 35,000,000 تومان خواهند داشت. این نوع از ایمپلنت‌‌ها، که گران‌‌تر از بقیه هستند، معمولا دارای روکش سرامیکی هستند.

یکی از مزایای استفاده از ایمپلنت‌های گران قیمت این‌است که دارای ضمانت می‌باشد، به این معنی که در صورت خرابی یا مشکل، می‌توانند توسط دندانپزشک تعویض شوند. اما اگر از ایمپلنت‌های ارزان استفاده کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که ماندگاری آنها کوتاه‌تر بوده و ضمانت برای آنها وجود ندارد.

قیمت برند‌های محبوب ایمپلنت در ایران

در جدول زیر 5 برند‌ رایج در بازار ایران با قیمت بیان شد.

نام برند ایمپلنت هزینه کاشت ایمپلنت کشور سازنده
کیمیا  7,000,000 ایران
Osstem  15,000,000 کره
ICX 20,000,000 آلمان
تاپ SIC 30,000.000 سوئیس
Zimmer 35,000,000 آمریکا

کاشت قسطی ایمپلنت در ایلام

کاشت ایمپلنت به عنوان بهترین جایگزین دندان‌های از دست رفته شناخته شده است و اما به دلیل هزینه‌های بالای کاشت ایمپلنت، برخی بیماران به دنبال پرداخت هزینه‌های ایمپلنت به صورت اقساطی هستند. برای اطلاع از اینکه امکان پرداخت به صورت اقساطی در کلینیک‌های ایلام وجود دارد یا خیر، می‌توانید یا متخصصانی که در این مقاله به اطلاع شما رساندیم، تماس بگیرید و از پرداخت اقساطی ایمپلنت در این مراکز، مطلع شوید.

شما کدام متخصص ایمپلنت در ایلام را پیشنهاد می‌کنید؟

در این مقاله 9 متخصص ایمپلنت در ایلام را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم و همچنین تعرفه کاشت ایمپلنت در این استان را به اطلاع شما رساندیم. لازم به ذکر است، متخصصینی که در این مقاله معرفی‌ کرده‌ایم، بنابر سرچ کاربران در گوگل، انتخاب شده‌اند و هیچ الویت‌بندی برای انتخاب و لیست کردن متخصصان در این مقاله انجام نشده است.

اگر شما یک متخصص ایمپلنت در ایلام هستید، حتما اطلاعات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید تا بتوانیم شما را به کاربران معرفی کنیم. ازاینکه تا پایان این مقاله همراه ما بوده‌اید از شما متشکریم. شما عزیزان کدام متخصص ایمپلنت در استان ایلام را پیشنهاد می‌کنید، حتما نظر خود را ما به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع از متخصصان ایمپلنت در دیگر‌ شهرهای کشور از جمله:

می‌توانید به صفحه متخصصین ایمپلنت در سایت هلوایمپلنت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *