10 متخصص ایمپلنت در خرم‌ آباد

دكتر پرديس حدادي، متخصص ایمپلنت در خرم‌ آباد

دكتر پرديس حدادي، جراح لثه با تخصص در زمینه پریودانتیکس و همچنین متخصص کاشت ایمپلنت دندان در خرم آباد است. ایشان با شماره نظام پزشکی 152677 در شهر خرم آباد فعالیت می‌کنند و دارای بورد تخصصی و عضو هیات علمی دانشگاه هستند.

دكتر حدادی با چندین سال تجربه در زمینه جراحی لثه و کاشت ایمپلنت، به عنوان یکی از بهترین متخصصان این حوزه شناخته می‌شود. ایشان با داشتن یک کادر مجرب و متخصص، از متریال‌ها و تکنیک‌های پیشرفته و بروز دنیا استفاده می‌کند تا به بیماران خود خدمات باکیفیت و مطمئن ارائه دهد. بنابراین، افرادی که به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در خرم‌آباد هستید، می‌توانند به دكتر حدادی مراجعه کنند و از تجربه و تخصص ایشان بهره‌مند شوند.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: خرم آباد- بين چهارراه بانك و ميدان شهدا- روبروي فاطميه كوچه مهر- ساختمان پزشكان ابن سينا- طبقه اول- واحد 4
 • اینستاگرام: dr.pardis.haddadi
 • تماس: 06633335540
 • تماس: 09214913669

 

دکتر آفرین مرزبان، متخصص ایمپلنت در خرم آباد

دکتر آفرین مرزبان یک دندانپزشک حرفه‌ای با سوابق تحصیلی و حرفه‌ای بسیار قوی است. او دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی است و همچنین گواهی‌های معتبر در زمینه‌های لمینیت و جراحی زیبایی لثه دارد.

دکتر مرزبان عضو سازمان نظام پزشکی ایران به شماره 145006 است و موسس و مسئول فنی کلینیک دندانپزشکی سینا می‌باشد و از تجربه و تخصص خود برای ارائه خدمات بهتر به بیمارانش استفاده می‌کند.

دکتر آفرین مرزبان خدماتی شامل؛ درمان عفونت (آبسه) دندان، دندان دیابتی، پولیش دندان، روکش دندان، کشیدن دندان عقل، طراحی لبخند، بستن فاصله بین دندان، درمان ریشه دندان کودکان (پالپکتومی)، پروفیلاکسی دندان، سیلانت پیت و فیشور، سفید کردن دندان، جراحی فلپ پریودنتال (لثه)، جراحی زیبایی لثه، پرکردن دندان و روکش زیرکونیوم دندان می‌باشد. این خدمات را با تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های مدرن در حوزه دندانپزشکی همراه با تیم مجرب و متخصص ارائه دهند.

 

دکتر آفرین مرزبان، متخصص ایمپلنت در خرم آباد

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس:‌ خرم آباد- شهدای شرقی- روبروی پاساژ محمدزاده- جنب داروخانه مادر- ساختمان امیران- طبقه 5
 • ایسنتاگرام: dr.afarinmarzban
 • تماس:‌ 06633300032
 • تماس: 09163779475

دکتر شیما گل محمدی، پریودنتیست و متخصص ایمپلنت دندان در خرم آباد

دکتر شیما گل محمدی یکی از بهترین متخصص کاشت ایمپلنت و جراحی لثه در استان لرستان با 14 سال سابقه موفق در این زمینه بهترین خدمات خود را ارائه می‌دهند. ایشان در سال 1382 با کسب رتبه 6 در آزمون سراسری دکترای دندانپزشکی، به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شد و پس از تکمیل دوره عمومی دندانپزشکی، در تخصص پریودنتولوژی در دانشکده دندانپزشکی تبریز تحصیل کرد.

پس از اخذ مدرک بورد تخصصی در حوزه پریودنتیکس، دکتر گل محمدی از سال 1392 به عنوان عضو هیئت علمی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه لرستان فعالیت می‌کند و همچنین به عنوان یک پریودنتیست، به درمان بیماری‌های لثه و ایمپلنت‌های دندانی می‌پردازد. ایشان عضو نظام پزشکی کشور به شماره نظام 129899 می‌باشند.

دکتر گل محمدی خدماتی از جمله؛ کامپوزیت ونیر، لمینیت سرامیکی و ترمیم دندان‌های پوسیده. همچنین درمان ریشه دندان و کاشت ایمپلنت دندان و ارتودنسی زیبایی را نیز ارائه می‌دهد. با توجه به تجربه و دانش دکتر گل محمدی، مراجعین می‌توانند با اطمینان به کلینیک تخصصی ایشان مراجعه کنند تا به بهترین شکل ممکن از خدمات دندانپزشکی‌ دکتر گل محمدی استفاده کنند و زیبایی و سلامت دندان‌های خود را تضمین کنند.

 

 

دکتر شیما گل محمدی، پریودنتیست و متخصص ایمپلنت دندان در خرم آباد

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس مطب دکتر شیما گل محمدی: خرم آباد، خیابان شهدای شرقی، کوچه اسفند یکم، روبروی داروخانه، پلاک ۸، طبقه اول
 • اینستاگرام: dr.golmohammadi
 • تماس: 06633335302
 • تماس: 06633335303

دکتر علی ورکوهی، متخصص ایمپلنت دیجیتال در لرستان

دکتر علی ورکوهی، با سال‌ها تجربه موفق در زمینه جراحی لثه و متخصص ایمپلنت در استان لرستان، بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه می‌دهند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی لثه و همچنین در زمینه کاشت ایمپلنت دیجیتالی تخصص دارند و دارای مدرک‌های فلوشیپ، مسترشیپ و دیپلمات ایمپلنت می‌باشند.

دکتر علی ورکوهی عضو نظام پزشکی کشور به شماره نظام  133945 است. ایشان با تیم مجرب و متعهد خود، خدمات پزشکی باکیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این تیم متخصص به درمان ریشه دندان، ترمیم و زیبایی دندان، کاشت ایمپلنت دیجیتال، جراحی لثه، پروتز ثابت و متحرک و سایر خدمات دندانپزشکی متنوع می‌پردازد.

با استفاده از تجهیزات روز دنیا و روش‌های پیشرفته، دکتر علی ورکوهی تضمین می‌کند که بیماران خود بهترین درمان‌ها را دریافت کنند و از نتیجه مطلوب و رضایت‌بخشی بهره‌مند شوند.

 

دکتر علی ورکوهی، متخصص ایمپلنت دیجیتال در لرستان

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: لرستان- میدان شهدا- شهدای شرقی- نرسیده به پل شهدا- جنب عینک مرکزی
 • اینستاگرام: dr_ali_varkohi
 • تماس: 06633313842

دکتر سامان نصیری، دندان‌پزشک ایمپلنت در خرم آباد

دکتر سامان نصیری دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و با 16 سال سابقه و تجربه موفق در زمینه جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دندان در خرم‌آباد فعالیت می‌کند و دارای فلوشیپ لیزر از ایتالیا است. اشان به عنوان یکی از بهترین پریودانتیست و ایمپلنتولوژیست در استان لرستان شناخته می‌شود.

دکتر نصیری عضو نظام پزشکی ایران به شماره نظام پزشکی 120398 است. دکتر با استفاده از بهترین پودر استخوان‌های سوییسی و آلمانی، انواع ایمپلنت‌های سوییسی، ایتالیایی و کره‌ای را کاشته و جراحی لثه و پیوند لثه با متدهای جدید روز دنیا را انجام می‌دهد. همچنین ایشان از تکنیک‌های پیشرفته‌ای مانند ستئود نسیفیکیشن و پیزو سرجری برای انجام پیوند سینوس استفاده می‌کند.

دندانپزشک نصیری با استفاده از لیزر ایتالیایی، برداشت بد رنگی‌های لثه‌ای و جرم گیری تخصصی و کورتاژ لثه‌ای را انجام می‌دهد. به طور کلی، دکتر نصیری تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت و به روز در حوزه جراحی لثه و ایمپلنت به بیمارانش انجام می‌دهد.

 

دکتر سامان نصیری، دندان‌پزشک ایمپلنت در خرم آباد

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: خرم آباد- سه راه مطهری- خیابان معين- انتهای کوچه دوم- کوچه محمدرضا خير اللهی- ساختمان نیکان
 • تماس:‌ 06633303889
 • تماس: 09399557394

 

دکتر هادی زارع متخصص ایمپلنت خرم آباد

هادی زارع، دندانپزشک حرفه‌ای با 14 سال تجربه و سابقه موفق، دارای دکترای حرفه‌ای در زمینه جراحی لثه (پریودانتیکس) است و یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان در خرم اباد شناخته شده است.

دکتر هادی زارع عضو نظام پزشکی کشور به شماره نظام 127781 می‌باشد. با تجهیزات روز دنیا بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه می‌دهند و به همبن دلبل مراجعین می‌توانند با اطمینان به کلینیک دکتر زارع مراجعه کرده و از خدمات با کیفیت و حرفه‌ای ایشان بهره‌مند شوند.

 

دکتر هادی زارع دندانپزشک ایمپلنت خرم آباد

 

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: خرم آباد- لرستان- خرم اباد- خیابان کاشانی نرسیده به چهارراه فرهنگ- ساختمان اردیبهشت- واحد 2
 • تماس: 06633328051
 • تماس:‌ 06633328052

دکتر حامد حسنوند، جراح و متخصص ایمپلنت لرستان

دکتر حامد حسنوند، یک جراح دندانپزشک با تخصص در زمینه ایمپلنت، در شهر خرم آباد فعالیت می‌کند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی از یک دانشگاه معتبر در ایران است و با بیش از سال‌ها تجربه موفق در این حوزه، به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته می‌شود. دکتر حسنوند عضو فعال نظام پزشکی کشور بوده و شماره نظام 156867 را دارا می‌باشد.

ایشان با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های جدید در زمینه ایمپلنت، به بیماران خود خدماتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی ارائه می‌دهد.

همچنین دکتر حسنوند با تجهیزات و مواد به روز اروپا و آمریکا، سیستم‌های بهداشتی و ضدعفونی کامل و استریل، ایمپلنت‌های برند المان و زیمر آمریکا، لمینت و روکش‌های IPS Emax و زیرکونیا از برند ایووکلایر المان با همکاری بهترین لابراتوارهای تهران، جراحی‌های پیچیده فک و صورت با استفاده از فناوری پیزوسرجری بدون نیاز به بخیه و تروما، کاشت استخوان برای افزایش اندازه و عرض فک برای ایمپلنت و سایر خدمات در زمینه ارتودنسی، اندو، ترمیمی، زیبایی، پروتز و اوردنچر‌های هیبریدی و متکی بر ایمپلنت، طراحی لبخند و زیبایی و… بهترین خدمات را به مراجعین عزیز ارائه می‌شود.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: خرم آباد- خیابان کاشانی- حد فاصل پل دارایی زاده و‌ چهارراه فرهنگ‌- نبش کوچه شهید بیرانوند- ساختمان پزشکان رویال- طبقه 5
 • تماس: 06633339474

 

 دکتر علی اکبر فکوری، دندانپزشک ایمپلنت در خرم اباد

دکتر علی اکبر فکوری، دندانپزشک حرفه‌ای، جراح لثه و متخصص ایمپلنت در خرم آباد با سال‌ها سابقه موفق توانسته رضایت مراجعین بسیاری را کسب نماید. ایشان عضو نظام پزشکی کشور به شماره نظام 34480 می‌باشد و به دلیل استفاده از بهترین متریال روز دنیا و تجهیزات پزشکی، به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان این شهر شناخته می‌شود. اگر شما به دنبال درمان مشکلات دهان و دندان خود هستید، می‌توانید برای مراجعه به کلینیک ایشان با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

 

 دکتر علی اکبر فکوری، دندانپزشک ایمپلنت در لرستان

 

راه‌های ارتیاطی:

 • آدرس: خرم آباد- لرستان- محله مطهری- خیابان کاشانی شرقی- فروشگاه ورزشی حیدری
 • تماس: 06633319936
 • تماس: 06633316263

 

دکتر احسان گراوند جراح لثه و متخصص ایمپلنت خرم اباد

دکتر احسان گراوند جراح لثه و متخصص ایمپلنت با شماره نظام پزشکی 131717 است که با سال‌ها سابقه موفق در شهر خرم آباد فعالیت می‌کند. ایشان دارای تحصیلات دکترای دندانپزشکی و دارای بورد تخصصی عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشد.

با توجه به تخصص و تجربه‌ی ایشان، بیماران می‌توانند از خدمات حرفه‌ای و کیفیتی که ارائه می‌دهد بهره‌مند شوند. احسان گراوند با تلاش و پیشرفت‌های خود، به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان در زمینه جراحی لثه و ایمپلنت شناخته شده و توانسته‌اند اعتماد بیماران را جلب کند.

راه‌های ارتباطی:

 • مطب دکتر گراوند: خرم آباد- مطهری- خیابان آیت اله کاشانی- جنب آزمایشگاه اساتید- ساختمان پزشکان جهان- طبقه 3
 • شماره مطب دکتر احسان گراوند: 09029039091

دکتر فرید سهراب بیگی، دندانپزشک ایمپلنت خرم‌آباد

دکتر فرید سهراب بیگی، دندانپزشک، جراح و متخصص ایمپلنت دندان در خرم آباد با مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و عضو نظام پزشکی کشور به شماره نظام 170234 می‌باشد. ایشان با سال‌ها سابقه موفق در زمینه‌ی جراحی دهان و دندان به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان در شهر خرم اباد شناخته شده‌ است. دکتر بیگی با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن، به بیماران خود خدماتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی ارائه می‌دهد.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: خرم آباد- خیابان انقلاب روبروی آراسته ششم- دندانپزشکی دکتر فرید سهراب بیگی
 • اینستاگرام: dr.faridsohrabbeigi
 • تماس: 06633209272
 • تماس: 09331506986

 

 

قیمت ایمپلنت دندان در خرم اباد

 

قیمت کاشت ایمپلنت دندان در خرم اباد

قیمت کاشت هرواحد ایمپلنت در خرم آباد میانگین بین 7,000,000 تا 35,000,000 تومان می‌باشد.

هزینه ایمپلنت دندان در سال 1403 نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. دلیل این امر، افزایش نرخ ارز و ایجاد تورم است که روی قیمت ایمپلنت دندان تاثیر زیادی گذاشته است. علاوه بر نرخ ارز، هزینه ایمپلنت به عوامل دیگری ‌هم بستگی دارد، مثال؛ برند ایمپلنت، روش کاشت ایمپلنت و…

هزینه ایمپلنت‌‌های ارزان مثال برند ایرانی از 7,000,000 تا 15,000,000 تومان می‌باشد.

هزینه ایمپلنت‌‌های اقتصادی مثل برند کره‌ای با کیفیت کمی بالاتر را می‌‌توانید تا 20,000,000 تومان پرداخت کنید.

ایمپلنت‌‌های باکیفیت که اکثرا ساخت کشورهای‌ آمریکایی و اروپایی هستند، قیمتی در بازه 20,000,000 تا 35,000,000 تومان یا حتی بالاتر خواهند داشت. این نوع از ایمپلنت‌‌ها، که گران‌‌تر از بقیه هستند، معمولا دارای روکش سرامیکی و ماندگاری بیشتری از بقیه ایمپلنت‌ها خواهند داشت.

یکی از مزایای استفاده از ایمپلنت‌های گران قیمت این‌ است که دارای ضمانت می‌باشد، به این معنی که در صورت خرابی یا مشکل، می‌توانند توسط دندانپزشک تعویض شوند. اما اگر از ایمپلنت‌های ارزان استفاده کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که ماندگاری آنها کوتاه‌تر بوده و ضمانت برای آنها وجود ندارد.

قیمت برند‌های محبوب ایمپلنت در ایران

در جدول زیر 5 برند‌ رایج در بازار ایران با قیمت بیان شد.

نام برند ایمپلنت هزینه کاشت ایمپلنت کشور سازنده
کیمیا  7,000,000 ایران
Osstem  15,000,000 کره
ICX 20,000,000 آلمان
تاپ SIC 30,000.000 سوئیس
Zimmer 35,000,000 آمریکا

کاشت قسطی ایمپلنت در خرم آباد

همانطور که در مقالات دیگر هلوایمپلنت بیان شده؛‌ کاشت ایمپلنت دندان بهترین انتخاب برای کسانیست که دندان‌های خود را به هر دلیلی از دست داده‌اند و به دنبال جایگزین‌ دندان‌های اصلی خود هستند. اما یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود بیمار از کاشت ایمپلنت امتناع کند، قیمت بالای کاشت هر واحد ایمپلنت خواهد بود.

امروزه این مشکل به لطف دندان متخصصین ایمپلنت رفع شده و در بسیاری از مراکز تخصصی کاشت ایمپلنت، شاهد شرایط پرداخت قسطی ایمپلنت هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد امکان پرداخت اقساطی در مراکز تخصصی خرم آباد، می‌توانید با متخصصان این حوزه که در این مقاله معرفی شده‌اند تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری راجع به پرداخت اقساطی برای کاشت ایمپلنت، دریافت کنید.

شما کدام متخصص ایمپلنت در خرم آباد را پیشنهاد می‌کنید؟

در این مقاله 10 متخصص ایمپلنت در خرم آباد را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم و همچنین تعرفه کاشت ایمپلنت در استان لرستان را به اطلاع شما رساندیم. لازم به ذکر است، متخصصینی که در این مقاله معرفی‌ کرده‌ایم، بنابر سرچ کاربران در گوگل، انتخاب شده‌اند و هیچ الویت‌بندی برای انتخاب و لیست کردن متخصصان در این مقاله انجام نشده است.

اگر شما یک متخصص ایمپلنت در استان لرستان هستید، حتما اطلاعات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید تا بتوانیم شما را به کاربران معرفی کنیم. ازاینکه تا پایان این مقاله همراه ما بوده‌اید از شما متشکریم. شما عزیزان کدام متخصص ایمپلنت در لرستان را پیشنهاد می‌کنید، حتما نظر خود را ما به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع از متخصصان ایمپلنت در دیگر‌ شهرهای کشور از جمله:

 

می‌توانید به صفحه متخصصین ایمپلنت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *