9 متخصص ایمپلنت در سنندج

9 متخصص ایمپلنت در سنندج

دکتر کاوان یغموری، متخصص ایمپلنت و جراح لثه در سنندج

دکتر کاوان یغموری، متخصص پروتزهای دندانی با بورد تخصصی و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان است. ایشان دکترای عمومی خود را در سال ۱۳۹۲ و دکترای تخصصی خود را در سال ۱۳۹۷ اخذ کرده است. دکتر یغموری خدماتی همچون ساخت انواع پروتزهای دندانی و فکی صورتی، روکش‌های تمام سرامیک و…. را ارائه می‌دهد. دکتر کاوان یغموری همچنین در زمینه‌های ایمپلنت، لامینیت زیبایی و پروستودانتیکس فعالیت دارد. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران با شماره نظام 139493 می‌باشد.

متخصص یغموری با کادر مجرب و متخصص و با استفاده از بهترین و جدیدترین تجهیزات پزشکی روز دنیا همه روزه آماده ارائه خدمات به مراجعین عزیز می‌باشند.

 

دکتر کاوان یغموری، متخصص ایمپلنت و جراح لثه در سنندج

 

دکتر فرناز رضوان، متخصص ایمپلنت در سنندج

دکتر فرناز رضوان دندانپزشک حرفه‌ای، جراح و متخصص ایمپلنت در سنندج که دارای مدرک دکترای دندانپزشکی است و عضو سازمان نظام پزشکی ایران با شماره عضویت 191177 است. ایشان تجربه کاری زیادی در زمینه دندانپزشکی دارد و همیشه به روز با آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های درمانی هستند. از اخلاق حرفه‌ای و اهمیت دادن به رضایت مشتریان به عنوان اولویت اصلی خود می‌داند.

 

 

دکتر فرناز رضوان، متخصص ایمپلنت در سنندج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: سنندج- خیابان شهید تعریف (تاج)- خیابان هدایت- ساختمان دایموند- طبقه ۴- واحد ۳
 • تماس: 08733227385
 • تماس: 09380503517
 • اینستاگرام دکتر کاوان یغموری: dr.kavan_yaghmouri 
 • اینستاگرام دکتر فرناز رضوان: dr.farnaz.rezvan

 

دکتر احسان محمدی، جراح و متخصص ایمپلنت در سنندج

دکتر احسان محمدی، با سال‌ها سابقه موفق در زمینه جراحی، دندانپزشکی از جمله؛ ارتودنسی، ایمپلنت، سینوس لیفت، لمینت و… تخصص دارد. همچنین مرکز تخصصی دکتر محمدی با کادری مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات روز دنیا همه روزه اماده ارائه خدمات به مراجعین عزیز می‌باشد.

سوابق و خدمات دکتر احسان محمدی

مشاوره در زمینه انواع درمان‌های زیبایی و درمانی (ارتودنسی، جراحی دندان عقل، ایمپلنت، سینوس لیفت، لمینت، فیسینگ، روکش‌های سرامیکی و فلزی، اندو، اطفال، پروتز‌های پارسیل و کامل و …)، مشاوره در زمینه انواع بیماری‌ها دهان و دندان (آبسه های دندانی، کیست و…)، درمان در محیطی آرام رعایت استاندارد استریل انجمن دندانپزشکان آمریکا، انجام پیشگیری از پوسیدگی (فلورایدتراپی – فیشورسیلانت)

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: سنندج- خیابان مولوی- نبش پارکینگ صدف- ساختمان ارگ- طبقه دوم- واحد 4
 • تلفن: 09303337375
 • اینستاگرام: dr.ehsan_mohamadi

 

دکتر هیرش دوستکامی

دکتر هیرش دوستکامی، دندانپزشک حرفه‌ای با بیش از 15 سال در زمینه جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دندان تجربه دارند. ایشان عضو فعال از نظام پزشکی کشور با شماره 124591 است و تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین خدمات درمانی را به بیماران خود ارائه دهد.

دکتر هیرش دوستکامی با استفاده از دانش و تجربه‌اش، به روزترین نجهیزات و فناوری‌های پزشکی دندان را به کار می‌گیرد تا به بهبودی و درمان مشکلات دندانی بیماران خود کمک کند.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: سنندج- خیابان پاسداران- کوچه یغموری- ساختمان پزشکان مهر- طبقه سوم- واحد 32
 • تماس: 08733245105

 

مسعود علی حسینی، جراح لثه و متخصص ایمپلنت در سنندج

دکتر مسعود اسماعیلی، جراح لثه و متخصص ایمپلنت در سنندج، دارای مدرک دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد. با بیش از 15 سال تجربه در زمینه دندانپزشکی و با استفاده از کادر مجرب و جدیدترین تجهیزات روز دنیا، بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه می‌دهد. همچنین ایشان عضو نظام پزشکی با شماره نظام 121094 می‌باشد.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: سنندج، خیابان شهید تعریف(تاج)، روبروی رادیولوژی شفا، ساختمان ژیوار 2، طبقه پنجم
 • تماس: 08733284127
 • آدرس: m.alihosaini@yahoo.com

 

دکتر سوران امینی فر متخصص پروتزهای دندانی و کاشت ایمپلنت در سنندج

دکتر سوران امینی فر، با 18 سال تجربه در زمینه پروتزهای دندانی و کاشت ایمپلنت تخصص دارند. دکتر سوران امینی فر با دارا بودن مدرک دکترای حرفه‌ای در زمینه دندانپزشکی، از توانایی و تجربه‌ای بالا برای ارائه خدمات به بیماران خود برخوردار است. ایشان عضو نظام پزشکی کشور با شماره نظام 112590 می‌باشند.

اگر به دنبال یک متخصص ایمپلنت در سنندج هستید، دکتر سوران امینی فر یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در کردستان شناخته شده‌اند.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: کردستان- سنندج- تقاطع خیابان تاج و حسن آباد- ساختمان آمانیه- طبقه اول- واحد 3
 • تماس: 08733247061

دکتر بهاره عزیزی

دکتر بهاره عزیزی یک جراح لثه و کاشت ایمپلنت با تجربه‌ای است که در حوزه دندانپزشکی در سنندج فعالیت می‌کند. با 14 سال سابقه کاری، ایشان توانسته است تخصص و مهارت خود را در این زمینه به ارمغان بیاورند. دکتر عزیزی دارای مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی است و عضو نظام پزشکی کشور با شماره نظام 126092 می‌باشد.

ایشان با داشتن یک کادر مجرب و متخصص و استفاده از تجهیزات پیشرفته، به ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت برای مراجعین خود متعهد است. هدف اصلی این پزشک با تجربه، ارتقای سلامت دهان و دندان بیماران خود از طریق روش‌های جدید و موثر در حوزه جراحی و درمان لثه و ایمپلنت است.

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: سنندج- خیابان شهید تعریف (تاج)- ساختمان ژیوار یک- طبقه دوم- واحد چهار
 • تماس: 08733249368

دکتر محسن پوررحمانی، جراح و متخصص ایمپلنت در سنندج

دکتر محسن پوررحمانی، پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سال 1391، در زمینه جراحی دندانپزشکی و کاشت ایمپلنت دندان فعالیت کرد. ایشان عضو نظام پزشکی با شماره نظام 135747 هستند و دارای مدرک دکترای حرفه‌ای، از تجربه و دانش خود برای ارائه خدمات به بیماران استفاده می‌کند.

ایشان تلاش می‌کنند تا با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های جدید، به بیماران خود کمک کند تا به سلامت دهان و دندان‌هایی زیبا و سالم دست یابند. با توجه به تعهد و تلاش ایشان در این حوزه، بسیاری از بیماران از خدمات حرفه‌ای متخصص پوررحمانی بهره‌مند شده‌اند.

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: سنندج – خیابان پاسداران – کوچه یغموری – ساختمان پزشکان کوثر – طبقه همکف
 • اینستاگرام: dr.mohsen.pourrahmani
 • تماس: 09211714500
 • تماس: 08733228833

 

دکتر مهدی معظمی

دکتر مهدی معظمی دندانپزشک با تجربه که در زمینه جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دندان فعالیت می‌کند. ایشان با داشتن مدرک دکترای حرفه‌ای در این حوزه و سابقه‌ی کاری طولانی، توانسته است به یکی از بهترین پزشکان دندانپزشکی در منطقه‌ی سنندج تبدیل شود. ایشان عضو نظام پزشکی کشور هستند و با شماره نظام 184480 ثبت شده‌اند. با داشتن یک تیم مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته، دکتر معظمی به مراجعین خود خدمات باکیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

 

دکتر مهدی معظمی

 

راه‌های ارتباطی:

آدرس: کردستان- سنندج- میدان آزادی- خیابان فلسطین- نرسیده به چهارراه ژاندارمری- مجتمع دیلان- طبقه 5- واحد 12
تماس: 08733231097
تماس: 09180690430
ایمیل: info@drmoazzamii.ir

 

 

هزینه کاشت ایمپلنت در سنندج

 

هزینه کاشت ایمپلنت در سنندج

به طور میانگین قیمت هر واحد ایمپلنت در سنندج کردستان میانگبن بین 7,000,000 تا 35,000,000 تومان می‌باشد. برای اطلاع جدید از کاشت هرواحد ایمپلنت پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به کلینیک مورد نظر از جدیدترین تعرفه ایمپلنت در آن کلینیک مطلع شوید.

هزینه ایمپلنت در سنندج و شهر‌های دیگر همانطور که در مقالات دیگر هلو ایمپلنت بیان کردیم به عوامل موثری بستگی دارد.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان یکی از عوامل مهم در تعیین انتخاب برند مناسب برای کاشت ایمپلنت خواهد بود، زیرا برندهای معتبرتر قیمت بالاتری دارند. همچنین، جنس ایمپلنت نیز نقش مهمی در تعیین هزینه دارد، چون ایمپلنت‌های دندانی از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند. تعداد ایمپلنت نیز بر قیمت تاثیرگذار است، با افزایش تعداد ایمپلنت، هزینه نیز افزایش می‌یابد. همچنین، موقعیت دندان در دهان نیز می‌تواند بر قیمت تاثیرگذار باشد، زیرا ایمپلنت در دندان‌های جلویی معمولاً بیشتر از دندان‌های عقبی قیمت دارند. همچنین، شرایط بیمار نیز می‌تواند بر قیمت تاثیر گذار باشد، زیرا بیماری‌های مرتبط با دهان و دندان ممکن است هزینه ایمپلنت را افزایش دهد.


در جدول زیر انواع برند‌های مورد استفاده در بازار با قیمت آورده شده است. توجه داشته باشید که این مواد از خارج از کشور وارد شده و قیمت دلار به‌شدت بر روی آن تأثیرگذار است.

قیمت ایمپلنت دندان در سنندج_ برندهای باکیفیت و مطرح بازار

برند ایمپلنت دندان قیمت هر واحد ایمپلنت دندان  ضمانت
ایمپلنت سوئیسی نئودنت 20,000,000 15 سال
ایمپلنت دیو Dio 15,000,000 + روکش سرامیکی 20 سال
ایمپلنت کره‌ای Core 1 13,000,000 + روکش سرامیکی 10 سال
ایمپلنت کره‌ای Korea ایمپلنت بایوتک 7,000,000 5 سال
ایمپلنت ایرانی ایمپلنت ایرانی 3A 5,000,000 ضمانت ندارد

 

 

ایمپلنت رایگان در سنندج

بعضی از مراکز کاشت ایمپلنت ممکن است به دنبال جلب متقاضیان با تبلیغاتی نظیر ایمپلنت رایگان و ایمپلنت ارزان در سنندج یا در دیگر شهرها فعالیت کنند، باشند. درحقیقت، ایمپلنت یک درمان گران قیمت است. و گول این تبلیغات را نخورید!
به عنوان مثال، ممکن است مراکزی که ایمپلنت ارزان انجام می‌دهند، دندانپزشکان با تجربه و ماهر نداشته باشند و یا از مواد بی‌کیفیت استفاده کنند. به همین دلیل، بیمار باید همه ریسک‌های مرتبط با آن را در نظر بگیرد، از جمله عفونت، شکست ایمپلنت و سایر عوارض ممکن.

نکات مهم در انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در سنندج

نکات مهم در انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در سنندج به شرح ذیل است:

وقتی به دنبال انتخاب کلینیک برای ایمپلنت هستید، بهتر است که یک مرکز با تجهیزات پیشرفته و استفاده از مواد با کیفیت بالا را انتخاب کنید. در این نوع کلینیک‌ها، متخصصان با تجربه‌ای فعالیت می‌کنند و از تکنیک‌های جدید و نوین استفاده می‌کنند. در این مراکز، متخصص نه تنها باعث افزایش دقت درمان می‌شوند، بلکه روند درمان را نیز سریع‌تر و موثرتر می‌کنند. همچنین، انتخاب قیمت مناسب هم بسیار مهم است. بهتر است هرگز به دنبال ارزان‌ترین گزینه نباشید، زیرا ممکن است خدمات آن مرکز بی‌کیفیت باشد.

شما کدام متخصص را برای کاشت ایمپلنت دندان، پیشنهاد می‌کنید؟

در این مقاله 9 متخصص ایمپلنت در سنندج را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم و تعرفه هزینه‌ی کاشت ایمپلنت در سنندج را به اطلاع شما رساندیم. همچنین لازم به ذکر است؛ متخصصینی که در این مقاله معرفی‌ کرده‌ایم، بنابر سرچ کاربران در گوگل، انتخاب شده‌اند و هیچ الویت‌بندی برای انتخاب و لیست کردن متخصصان در این مقاله انجام نشده است.

اگر شماهم یک متخصص ایمپلنت در کردستان هستید، حتما اطلاعات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید تا بتوانیم شما را به کاربران معرفی کنیم.

هدف سایت هلو ایمپلنت، راحتی شما عزیزان در انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در سنندج و دیگر شهر‌های کشور عزیزمان می‌باشد. اگر نیاز به اطلاعات مراکز تخصصی ایمپلنت در دیگر مناطق دیگر کشور را داشته‌اید می‌توانید مقالات سایت هلو ایمپلنت مشاهده کنید و از تعرفه کاشت ایمپلنت در هر منطقه مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *