متخصص ایمپلنت در یاسوج

متخصص ایمپلنت در یاسوج

دکتر وحید آزاد، جراح و متخصص ایمپلنت در یاسوج

دکتر وحید آزاد یکی از متخصصان حرفه‌ای در زمینه ایمپلنت و جراحی لثه در شهر یاسوج است. ایشان دارای مدرک دکترای دندانپزشکی و عضو فعال سازمان نظام پزشکی با شماره نظام 136670 می‌باشند. با سابقه‌ی درخشانی در انجام عملیات ایمپلنت و جراحی لثه، دکتر آزاد به عنوان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در استان کهکیلویه و بویراحمد شناخته می‌شود.

ایشان با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، برای بیماران خود خدمات با کیفیت و مطمئن ارائه می‌دهند و از آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی در زمینه دندانپزشکی استفاده می‌کنند.

 

دکتر وحید آزاد، جراح و متخصص ایمپلنت در یاسوج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: یاسوج- سردار جنگل جنوبی- سردار ۷- ساختمان 20- طبقه همکف- واحد 1
 • تماس: 09177439747

 

دکتر فرشاد صلاحی اردکانی، متخصص ایمپلنت یاسوج

دکتر فرشاد صلاحی اردکانی دارای دکترای حرفه‌ای دندان‌پزشکی و یکی از بهترین جراحان لثه و متخصصان ایمپلنت در یاسوج است. ایشان عضو نظام پزشکی کشور به شماره نظام 150494 می‌باشند و دکتر صلاحی اردکانی با استفاده از کادر مجرب و متخصص در زمینه دندان‌پزشکی و استفاده از جدیدترین متریال روز دنیا و تجهیزات مدرن دنیا تواسنته جراحی‌های ایمپلنت موفقی را به ثبت برساند.

همچنین دکتر صلاحی با تجربه‌ی سال‌ها در زمینه‌ی جراحی لثه و ایمپلنت، توانسته است به شمار زیادی از بیماران کمک کند و آن‌ها را از مشکلات دندانی خود رها کند. با ارائه خدمات با کیفیت و به روز در حوزه‌ی دندانپزشکی، ایشان به عنوان یکی از پزشکان برجسته در یاسوج شناخته شده‌اند.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس مطب: کهگیلویه و بویر احمد، یاسوج، محله معصوم اباد، بلوار ابوذر، ابوذر 10
 • تماس: 07433221011

 

دکتر سیدعبدالرضا یزدان پرست، جراح لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج

دکتر سیدعبدالرضا یزدان پرست یکی از بهترین جراحان لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج است که دارای مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی است. ایشان با بیش از 20 سال تجربه در زمینه خدمات دندان‌پزشکی، به درمان و رفع مشکلات دندانی مراجعین خود می‌پردازد.

دکتر یزدان پرست، عضو نظام پزشکی کشور با شماره نظام 150494 است و با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد با کیفیت بالا، در زمینه ایمپلنت دندان و کادر مجرب پزشکی توانسته موفقیت‌های بسیاری را به ثبت رسانده است.

همچنین با داشتن تخصص حرفه‌ای دندان‌پزشکی، موفق به ثبت جراحی‌های بیشماری در زمینه جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دندان شده‌اند و به دنبال ارائه بهترین خدمات به مراجعین خود هستند.

دکتر سیدعبدالرضا یزدان پرست، جراح لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: کهکیلویه و بویراحمد- شهر سردار جنگل شمالی- ساختمان کسری- طبقه همکف- واحد 2
 • تماس: 09057413333

 

دکتر جاهد فریدی، متخصص ایمپلنت در یاسوج

دکتر جاهد فریدی یکی از متخصصان برجسته دندانپزشکی است که با داشتن دکترای حرفه ای در این حوزه و جراحی‌های ایمپلنت موفق، توانسته است به یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت و جراح لثه در شهر یاسوج تبدیل شود. ایشان با تجربه و دانش فنی خود، به بیماران خود خدمات درمانی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد.

دکتر جاهد فریدی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های درمانی نوین، به هدف اصلی خود که افزایش کیفیت زندگی بیماران از طریق بهبود وضعیت دهان و دندان آنها، پایبند است. ایشان به عنوان یک پزشک متعهد و با اخلاق، توانسته است اعتماد بیماران خود را جلب کند و محبوبیت بالایی در بین بیمارانش داشته باشد.

همچنین دکتر جاهد فریدی عضو نظام پزشکی کشور با شماره نظام 171464 می‌باشند و در کلینیک تخصصی خود با کادری مجرب و متخصص و با استفاده از متریال روز دنیا و تجهیزات پیشرفته پزشکی، همه روزه اماده ارائه خدمات به مراجعین گرامی می‌باشد.

 

دکتر جاهد فریدی، متخصص ایمپلنت در یاسوج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: كهكيلويه و بويراحمد- شهر یاسوج
 • تماس: 09171435915 

دکتر سعادت روایی، دندان‌پزشک یاسوج

دکتر سعادت روایی، یکی از بهترین جراحان لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج  و دارای سوابق تحصیلی و حرفه‌ای بسیار موفق است. ایشان در سال 1381 فارغ‌التحصیل دوره عمومی از دانشگاه علوم‌ پزشکی شیراز شد و در سال 1392 دوره تخصص ترمیمی و زیبایی را نیز به پایان رساند.

دکتر روایی با 4 سال سابقه‌ی عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و فعالیت مطب با رشته تخصصی ترمیمی و زیبایی از سال 1392 تاکنون، دکتر روایی به عنوان یک دندانپزشک نمونه شناخته می‌شود. ایشان عضو نظام پزشکی کشور با شماره نظام 89712 هستند،

دکتر روایی با داشتن کادری مجرب و متخصص، همواره در حال ارائه‌ی خدمات ترمیمی و زیبایی دندان به مراجعین است. از تجهیزات پیشرفته و متریال بروز دنیا استفاده می‌کند تا بهترین نتیجه را برای بیماران خود فراهم کند. با داشتن دانش و تجربه‌ی فراوان، دکتر روایی توانسته است به عنوان یک انتخاب اصلی برای افرادی که به دنبال خدمات با کیفیت در زمینه دندان‌پزشکی هستند، شناخته شود.

 

دکتر سعادت روایی، دندان‌پزشک یاسوج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس مطب دکتر سعادت روایی: یاسوج- بلوار شهید چمران (سه جوب سابق)- کلینیک دندانپزشکی دنا
 • شماره مطب دکتر سعادت روایی: 07433228779

 

دکتر فاطمه محمدی، جراح لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج

دکتر فاطمه محمدی با سال‌ها سابقه موفق در زمینه کاشت ایمپلنت دندان و جراحی لثه (پریودانتیکس) در یاسوج فعالیت می‌کند. ایشان استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و عضو سازمان نظام پزشکی ایران با شماره نظام 115811 می‌باشند.

دکتر محمدی دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و یک پزشک مجرب و با تجربه است که با استفاده از دانش و تجربه‌های خود، به ارائه خدمات پزشکی با کیفیت بالا می‌پردازد. ایشان با کادری مجرب و حرفه‌ای به بهترین شکل ممکن به بیماران خدمات پزشکی ارائه می‌دهند.

دکتر محمدی از متریال و تجهیزات روز دنیا استفاده می‌کند تا از آخرین دستاوردهای علمی و پزشکی بهره می‌برد و به بیماران خود کمک کند. همچنین به بهبود وضعیت سلامتی بیماران خود اهمیت زیادی می‌دهد و همیشه در تلاش است تا بهترین خدمات ممکن را به آن‌ها ارائه دهد.

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: یاسوج، بلوار مطهری، دانشگاه علوم پزشکی، دانشکده دندانپزشکی
 • تماس: 07433337230

دکتر سید امین یوسفی، دندان‌پزشک یاسوج

دکتر سید امین یوسفی یکی از متخصصین برجسته در حوزه دندانپزشکی است که دارای دکترای حرفه‌ای در این رشته می‌باشد. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و با بیش از 15 سال تجربه در زمینه دندانپزشکی فعالیت می‌کند. همچنین، به عنوان یک استاد سابق در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تدریس داشته است.

دکتر یوسفی عضو سازمان نظام پزشکی ایران با شماره نظام 97705 هستند. ایشان با داشتن یک کادر مجرب و استفاده از تجهیزات روز دنیا، خدمات حرفه‌ای دندان‌پزشکی و کاشت ایمپلنت را در استان کهکیلویه و بویراحمد ارائه می‌دهند. این خدمات شامل انجام عمل‌های جراحی دندانی، پر کردن دندان‌های خالی، کاشت ایمپلنت و… می‌باشد. با توجه به تجربه و تخصص دکتر یوسفی، بیماران می‌توانند با آرامش و اطمینان خاطر خدمات دندان‌پزشکی خود را انجام دهند و از نتایج بسیار مطلوب و رضایت‌بخشی برخوردار شوند.

 

دکتر سید امین یوسفی، دندان‌پزشک یاسوج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: یاسوج- بلوار مطهری- دانشگاه علوم پزشکی- دانشکده دندانپزشکی
 • اینستاگرام دکتر سید امین یوسفی: draminyousefi12
 • شماره مطب دکتر سید امین یوسفی: 07433337230
 • تماس:‌07433337231

دکتر سیدرضا هاشمی منش جراح لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج

دکتر سیدرضا هاشمی منش، به عنوان یک جراح لثه و متخصص ایمپلنت، با بیش از 13 سال تجربه در زمینه دندانپزشکی در شهر یاسوج فعالیت دارد. ایشان از بورد تخصصی و دکترای حرفه‌ای در این حوزه برخوردارند و عضو سازمان نظام پزشکی کشور با شماره نظام 128695 می‌باشند.

دکتر هاشمی، استادیار دانشکده دندانپزشکی یاسوج، با اطلاعات و تجربه‌ای که دارد، به عنوان یک پزشک متخصص و با تجهیزات پیشرفته، خدمات و درمان‌های برتری را به مراجعین خود ارائه می‌دهد. همچنین ایشان و کادر مجرب کلینیک دندانپزشکی، با اهمیت و توجه به سلامت دهان و دندان‌های مراجعین، خدماتی با کیفیت و مناسب ارائه می‌دهند. با توجه به تجربه و تخصص ایشان، مراجعین می‌توانند با اطمینان از خدمات حرفه‌ای ایشان بهره‌مند شوند.

خدماتی که دکتر هاشمی منش ارائه می‌دهد شامل جراحی‌های لثه، ایمپلنت دندان، پروتزهای دندانی و خدمات جراحی دهان و فک‌ها، کاشت ایمپلنت دندان و…. می‌باشد.

 

دکتر سیدرضا هاشمی منش جراح لثه و متخصص ایمپلنت در یاسوج

 

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: کهگیلویه و بویراحمد- یاسوج- روبروی بیمارستان شهید بهشتی- کوچه داروخانه دکتر بهور- بالای آزمایشگاه پاستور- واحد 3
 • تماس: 07433228988

دکتر سعید نیازی، دندان‌پزشک ایمپلنت در یاسوج

دکتر سعید نیازی یکی از متخصصین برجسته حوزه دندانپزشکی در یاسوج است. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ای در این زمینه هستند و با سابقه‌ی کاری طولانی و تجربه‌ی حرفه‌ای، به عنوان یکی از بهترین متخصصان این حوزه شناخته می‌شود. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی با شماره نظام 161279 می‌باشد.

دکتر نیازی به همراه یک تیم متخصص و متعهد، با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و روش‌های پیشرفته، خدماتی با کیفیت در زمینه‌ی کاشت ایمپلنت دندان، ارتودنسی، پروتزهای دندانی و انواع جراحی‌های دهان و دندان ارائه می‌دهد. از این رو، مرکز تخصصی دکتر نیازی به عنوان یکی از برترین مراکز دندان‌پزشکی در کهکیلویه و بویراحمد شناخته می‌شود.

 

راه‌های ارتباطی:

 • ادرس: یاسوج- خیابان معلم- سردار جنگل جنوبی- بین سردار 6 و 7
 • تماس: 07433233594

دکتر مژگان مقنی

دکتر مژگان مقنی، یکی از متخصصین برجسته در زمینه دندان‌پزشکی است که با بیش از دو دهه تجربه حرفه‌ای خود، به یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در یاسوج تبدیل شده است. ایشان دارای مدرک دکترای دندان‌پزشکی و عضو سازمان نظام پزشکی کشور به شماره نظام 94342 می‌باشد. ایشان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متریال روز دنیا، بهترین خدمات در زمینه‌های مختلف دندانپزشکی ارائه می‌دهد. با توجه به تخصص و تجربه‌ی ایشان، مراجعین می‌توانند با آرامش و اطمینان کامل اقدام به درمان و ایمپلنت نمایند.

راه‌های ارتباطی:

 • آدرس: یاسوج- خ سردار جنگل جنوبی- ساختمان شید رخ
 • شماره تماس: 09170511250 

 

قیمت کاشت هر واحد ایمپلنت در یاسوج چقدر است؟

 

قیمت کاشت هر واحد ایمپلنت در یاسوج چقدر است؟

قیمت هر واحد ایمپلنت در یاسوج بین 7,000,000 تومان تا 40,000,000 تومان می‌باشد. هزینه ایمپلنت دندان در یاسوج یا دیگر شهرهای کشور به عوامل مختلفی مثل برند ایمپلنت بستگی دارد.

قیمت 3برند‌های محبوب ایمپلنت در ایران

هزینه کاشت ایمپلنت دندان ارزان با برند ایرانی، هزینه آن بین 7,000,000 تا 10,000,000 تومان می‌باشد.
برند ایمپلنت کره‌ای با کیفیت نسبتا خوب؛ هر واحد ایمپلنت از 10,000,000 تا 20,000,000 تومان می‌باشد.
هزینه ایمپلنت مثل برند سوئیسی؛ هر واحد ایمپلنت از 20,000,000 تا 30,000,000 تومان می‌باشد.

قیمت کاشت ایمپلنت متغیر است و براساس مارک ایمپلنت، تعداد ایمپلنت و هزینه درمان‌های جانبی، متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق و جدید ایمپلنت با محاسبه تعداد ایمپلنت و روکش و… حتما به صورت حضوری از متخصص خود مشورت بگیرید. با این حال، هزینه ایمپلنت دندان با توجه به مزایای آن مقرون‌ به‌ صرفه است. ایمپلنت‌‌ها می‌توانند به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک کنند و سلامت و زیبایی دندان‌‌ها را برای سال‌‌های طولانی حفظ کنند.

راهکارهای مختلفی برای کاهش هزینه ایمپلنت دندان

انتخاب دندان‌پزشک با تجربه یکی از موارد مهم در کاهش هزینه‌های ایمپلنت دندان است. متخصصان با سابقه کاری بالا معمولاً هزینه‌های بیشتری دارند، اما این هزینه‌ها می‌تواند در بلندمدت به صرفه‌تر باشد. زیرا احتمال خطا در جراحی توسط یک دندان‌پزشک با تجربه کمتر است و این به معنای کمتر شدن هزینه‌های مجدد برای تعمیر یا تعویض لازم می‌باشد. بنابراین،

انتخاب یک دندان‌پزشک با تجربه و ماهر می‌تواند به طور مستقیم به کاهش هزینه‌های ایمپلنت کمک کند و همچنین اطمینان حاصل کند که جراحی به درستی انجام شده و نتیجه دلخواه به دست می‌آید.

یک روش دیگر برای کاهش هزینه‌ها و افزایش شفافیت در مورد هزینه‌های جراحی، اطلاع یافتن از جزئیات هزینه‌ها است. پیش از انجام ایمپلنت دندان، بهتر است با دندانپزشک خود درباره هزینه‌های ایمپلنت، خدمات جانبی و هزینه‌های پیش‌بینی نشده صحبت کنید. از این طریق می‌توانید خدمات اضافی را بررسی کرده و فقط آنچه لازم است را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر نیازی به پیوند استخوان ندارید، می‌توانید از این خدمت صرف نظر کنید. با رعایت این روش‌ها، می‌توانید هزینه ایمپلنت دندان را به شدت کاهش دهید.

پرداخت قسطی ایمپلنت در همدان

همانطور که در مقالات دیگر هلوایمپلنت بیان شد؛ با وجود هزینه‌های سنگین ایمپلنت با برندهای معتبر جهانی، باعث شده تا بیماران نتوانند از ایمپلنت درجه یک استفاده کنند. برخی از مراکز زیبایی با دریافت اقساطی هزینه کاشت ایمپلنت، این مشکل را برای بیماران برطرف کرده‌اند. شما عزیزان برای اطلاع از شرایط اقساطی مراکز تخصصی ایمپلنت در همدان، می‌توانید با مراجعه به کلینیک‌ها از شرایط قسطی در آن کلینیک، مطلع شوید.

آیا شما هم تا به حال کاشت ایمپلنت دندان انجام داده‌اید؟

در این مقاله 10 متخصص ایمپلنت در یاسوج را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم و هزینه‌ی کاشت ایمپلنت در یاسوج را به اطلاع شما رساندیم. همچنین لازم به ذکر است، متخصصینی که در این مقاله معرفی‌ کرده‌ایم، بنابر سرچ کاربران در گوگل، انتخاب شده‌اند و هیچ الویت‌بندی در این مقاله انجام نشده است.

ازاینکه تا پایان این مقاله همراه ما بوده‌اید از شما متشکریم. اگر شما هم از خدمات دندان‌پزشکی در مراکز تخصصی یاسوج، استفاده کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. شما عزیزان در سایت هلوایمپلنت می‌توانید با متخصصین ایمپلنت در؛

و دیگر شهر‌های کشور آشنا شوید.

همچنین اگر شماهم یک متخصص ایمپلنت در استان کهکیلویه و بویراحمد هستید، حتما اطلاعات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید تا بتوانیم شما را به کاربران معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *